Jonizuotas šarminis vanduo – tinkamiausias geriamas vanduo žmogaus organizmui, padedantis išspręsti įvairias sveikatos problemas ir palaikyti gerą savijautą kasdien. Tuo visiškai įsitikinau per ilgą laiką šio vandens naudojimo savo šeimoje ir artimųjų aplinkoje.

Neplanuota, bet džiugi pažintis su jonizuotu vandeniu

Mano šeimos draugystė su jonizuotu vandeniu prasidėjo prieš dešimt metų. Vyras buvusioje darbovietėje iš kolegų išgirdęs gerų atsiliepimų apie jonizuotą vandenį, ilgai nesvarstęs grįžo į namus su nauju pirkiniu – vandens jonizatoriumi. Prisipažinsiu, pirmomis dienomis labai nesureikšminau jo naudos. Tačiau jau po pirmųjų savaičių jonizuoto šarminio vandens gėrimo abu su vyru pajutome džiuginančius sveikatos pokyčius.

Išnykęs vidurių užkietėjimas ir refliuksas

Mane ilgus metus kamavo dažna ir itin nemaloni bėda – vidurių užkietėjimas. Nepadėdavo nei didesnis kiekis geriamo vandens, nei slyvų valgymas, o vidurius laisvinančios arbatos ir kiti vaistai duodavo tik trumpalaikį efektą. Tad pradėjusi gerti jonizuotą šarminį vandenį labai didelių vilčių nedėjau, nes juk tai – tik vanduo. Šį vandenį gerti buvo lengva, nes jis minkštas ir švenaus skonio, žymiai skanesnis už paprastą vandenį iš čiaupo. Mano nuostabai, po kelių stiklinių 9,5 pH šarminio vandens, aš pajutau virškinimo pagerėjimą ir tuštinimosi palengvėjimą, o po dviejų savaičių šio vandens vartojimo vidurių užkietėjimas nustojo varginti.

Mano vyras ne vienerius metus kentėjo nuo refliukso ir dvylikapirštės žarnos opų, kuriuos pastoviai tekdavo malšinti skrandžio rūgštingumą mažinančiais vaistais ir antibiotikais. Po kelių savaičių šarminio vandens naudojimo, jis pajuto „liepsnų“ skrandyje sumažėjimą, o po pusmečio refliuksas visai išnyko. Opos jam daugiau nebeatsinaujino ir jokių vaistų jam iki šiol neberekia vartoti.

Ištuštėjusi vaistinėlė ir puiki savijauta

Po kelerių metų jonizuoto vandens naudojimo mes praktiškai pamiršome, kas yra vaistinė. Mūsų namų vaistinėlė, anksčiau talpinusi įvairiausius virškinimo fermentus ir peršalimo ligoms gydyti skirtus vaistus, tapo praktiškai tuščia. Kiekviena mūsų diena prasideda stikline jonizuoto šarminio vandens, kurį pasigaminti užtrunka tik kelias minutes. Šarminis vanduo yra nuolatinis mūsų draugas tiek namuose, tiek darbe, nes padeda žvaliai ir sveikai jaustis visą dieną. Su jonizuotu vandeniu nuo kūdikystės auga ir mūsų vaikai – du sveiki ir guvūs berniukai.

Be šarminio vandens, su tuo pačiu vandens jonizatoriumi pasigaminame ir rūgštinio vandens – natūralaus dezinfekanto ir antiseptiko bei unikalių gydomųjų savybių turinčio sidabringo vandens.

Jonizuotas vanduo – geriausias pasirinkimas

Nuo to, kokių savybių turintį vandenį geriame, tiesiogiai priklauso mūsų sveikata. Aš labai džiaugiuosi, kad jonizuotas vanduo padėjo ne tik mano šeimai, bet ir tėvams bei kitiems artimiesiems. Vis atrandu naujų jo poveikio liudijimų savo aplinkoje. Per dešimtmetį naudojimo įsitikinau, kad jonizuotas vanduo yra geriausias pasirinkimas ir galiu jį drąsiai rekomenduoti kiekvienai šeimai.