Menu
Your Cart

Apmokėjimas, Pristatymas

APMOKĖJIMAS

Už prekes galite atsiskaityti šiais būdais:

1. Paysera

Atsiskaityti už pirkinius galite patogiai naudodamiesi Paysera atsiskaitymo sistema. Ši sistema – tai saugus būdas greitai ir paprastai atsiskaityti už prekes. Ja naudojantis Jums nereikės patiems formuoti pavedimo – tai už Jus padarys integruota sistema. Automatiškai būsite nukreipti į Paysera sistemą, kur galėsite pasirinkti Jums priimtiną atsiskaitymo būdą: per Jūsų banką, kortele, grynaisiais (suformuojamas mokėjimo kvitas, kurį reikia atsispausdinti) arba tiesiogiai iš Paysera sąskaitos.

 Atsiskaityti per Paysera gali Lietuvoje veikiančių bankų klientai: Swedbank banko, SEB banko, Luminor banko, Šiaulių banko, Citadele banko, Medicinos banko, Danske Bank banko. Atsiskaityti galima ir bet kuria mokėjimo kortele: VISA, Visa Electron, MasterCard ar Maestro.

2. Paypal

Atsiskaityti už įsigytas prekes galite naudodamiesi elektronine PayPal.com sistema. Naudodamiesi „PayPal“ :

• Jūs galėsite apsipirkti internete neatskleisdami savo asmeninės ir finansinės informacijos;

• Apsipirkti naudojantis “PayPal” yra paprasta, nes atsiskaityti už paslaugas ar prekes net nebūtina registruotis sistemoje;

• „PayPal“ naudoja duomenų šifravimo ir kovos su sukčiavimu technologijas, kurios padeda apsaugoti jūsų asmeninę informaciją. Būtent dėl to, pardavėjas, iš kurio įsigyjate prekę, nemato jūsų banko ar kreditinių kortelių numerių. Pinigai pirkėjui nuskaitomi iš jo „PayPal“ sąskaitos arba su ja susietos kortelės;

• Naudodamiesi „PayPal“ paslaugomis pirkėjai taupo laiką, nes jiems nereikia vis iš naujo vesti savo banko duomenų, viskas jau išsaugota sistemoje;

• Pirkėjui mokėjimas „PayPal“ suteikia papildomo saugumo: jei internetinėje  parduotuvėje užsakytos prekės jas pristatant dingsta, pristatytos neatitinka pardavėjo aprašymo, o su pardavėju susitarti dėl apmokėjimo grąžinimo nepavyksta, „PayPal“ pirkėjo apsaugos taisyklėse nurodyta galimybė susigrąžinti apmokėjimą ir siuntimo išlaidas tiesiai iš „PayPal“. Tokiu atveju pakanka įrodyti, kad pardavėjas nustojo komunikuoti;

• „PayPal“ siūlo „iPhone“ ir „Android“ naudotojams išmaniąsias programėles, kuriose greitai ir patogiai galima siųsti ir priimti pinigus, apmokėti sąskaitas, patikrinti sąskaitos likučius ir pan.;

• Šioje sistemoje nėra jokių narystės ar sąskaitos prižiūrėjimo mokesčių.

3. Bankiniu pavedimu (pagal išankstinę sąskaitą);

Už prekes galite atsiskaityti bankiniu pavedimu į mūsų sąskaita Luminor banke. Pasirinkus šį atsiskaitymo būdą, po užsakymo patvirtinimo Jums bus suformuluota ir į el. paštą išsiųsta išankstinė užsakymo pirkimo sąskaita su duomenimis, kurią privalote apmokėti per vieną darbo dieną. Atsiskaityti galite banko skyriuje arba prisijungus prie internetinės bankininkystės. Šiuo atveju pavedimo duomenys nėra suformuluojami automatiškai, juos suvedate pats. Per 3 d. d. neapmokėti užsakymai atšaukiami.


Sąskaitos rekvizitai:

Gavėjas: MB „Viva Aqua“

Sąskaitos Nr. LT75 4010 0510 0521 9489

Bankas: Luminor Bank AB

Įmonės kodas: 303322739

Mokėjimo paskirtis: reikia nurodyti užsakymo numerį

Įmokos kodas: reikia nurodyti užsakymo numerį

4. Grynaisiais ar kortele kurjeriui pristačius prekę.

Pasirinkę pristatymą kurjeriu, galėsite atsiskaityti banko kortele, kai siuntų tarnyba įteiks siuntą.

Atsiimdami prekes iš paštomato, Jūs taip pat turite galimybę susimokėti vietoje. Svarbu: paštomatuose galima atsiskaityti tik banko kortele. 

Šios atsiskaitymo paslaugos papildomai kainuoja 1,5 €. 

PRISTATYMAS

Prekės visoje Lietuvoje pristatomos per kurjerius arba į LP Express paštomatus. 

Visas prekes Lietuvoje pristatome NEMOKAMAI pasirinktu būdu (išskyrus Kuršių Neriją), jei užsakymo suma yra 40 € ar daugiau (po nuolaidų pritaikymo).

Jei užsakymas mažesnis nei 40 €:

- prekių pristatymas į namus (ar kitu nurodytu adresu) Lietuvoje per kurjerį Jums kainuos 3,99 €. Pristatymas darbo dienomis ir šeštadieniais. Kurjeris gali paprašyti pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

- pristatymas į „LP Express“ siuntų savitarnos terminalus kainuos 2.99 €, atsiėmimas 24/7.

Dėl priekių pristatymo į Kuršių Neriją susisiekite el. paštu info@viva-aqua.lt arba telefonu +370 612 58395. 

Gavę apmokėjimą užsakymą pristatysime per 1-3 darbo dienas (negalioja pristatymui į užsienį). Dėl šiuo metu išaugusio užsakymų internetu srauto kai kuriais atvejais gali prailgėti pristatymo terminas.

Savaitgalį ar per valstybines šventes padaryti užsakymai bus pradėti vykdyti pirmą darbo dieną. Akcijos, kai nuolaida taikoma visoms prekėms, metu padaryti užsakymai gali vėluoti.

Į užsienį prekes pristatome registruota siunta Lietuvos paštu. 

Siuntimo kaina į Europos Sąjungos valstybes nares – 8,99 €

Siuntimo kaina į kitas šalis (ne Europos Sąjungos valstybes nares) – 14,99 Eur.

SVARBU! Kurjeriui pristačius prekę, būtina atidžiai patikrinti prekės įpakavimą. Pastebėjus prekės pakuotės, apsauginės plėvelės ar lipduko pažeidimus bei prekių kiekio ar svorio neatitikimus, būtina juos pažymėti kurjerio važtaraštyje arba atsisakyti priimti siunta. Priėmus prekes ir pasirašius važtaraštyje be pastabų, laikoma, kad siunta buvo pristatyta tvarkingai.