Menu
Your Cart

Jonizatoriai

Jonizuota dušo galvutė palaiko vandens pH balansą, padeda atkurti sveikesnę ir lygesnę odą, minkštesnius ir stipresnius plaukus. Neigiama jonų technologija minkština ir valo dušo vandenį, todėl oda tampa nebe tokia sausa ir pleiskanojanti. Natūralūs biologiškai aktyvūs akmenys užtikrina ekologišką v..
39.99€ 45.00€
PLAZMA IONFRESHER LS-212 yra inovatyvus oro valytuvas-jonizatorius, kuris skiriasi nuo tradicinių oro valymo įrenginių. Nors jame nėra įmontuoto ventiliatoriaus, veikdamas tyliai šis oro valytuvas-jonizatorius skleidžia šviežio oro gūsį. Oro srautas sukuriamas plazmos susidarymo oro jonizacijos metu..
89.99€ 93.00€
Ozonatorius OZOX G186 – daugiafunkcinis įrenginys, naudojamas tiek oro, tiek vandens ozonavimui. Prietaiso efektyvumas siekia iki 800 mg/ h nuo oro įsiurbimo, kuris garantuoja platų panaudojimo spektrą, tuo pačiu išlaikant saugumą sveikatai. Prietaisas ozono gamybai naudoja vainikinės iškrovos metod..
119.99€ 126.00€
Su išmaniu vandens jonizatoriumi aQuator Classic lengvai ir greitai pasigaminsite jonizuoto vandens sau ir savo šeimai. Naudojant jonizuotą vandenį jūsų organizmas bus sveikas, oda  švytinti, o jūs patys gyvybingi ir laimingi.Į jonizatorių įpylus vandens per kelias minutes, vykstant elektrolize..
294.99€ 329.00€
aQuator Mini Classic – kompaktiškas ir patikimas vandens jonizatorius, su kuriuo paprastai ir greitai pasigaminsite jonizuoto vandens kasdieniam naudojimui ar sveikatinimo procedūroms. Gerdami jonizuotą šarminį vandenį būsite sveiki, energingi ir laimingi.Įpylus į prietaisą vandens ir pasirinkus van..
194.99€ 220.00€
aQuator Mini Silver – kompaktiškas ir patikimas vandens jonizatorius, su kuriuo paprastai ir greitai pasigaminsite jonizuoto vandens kasdieniam naudojimui ar sveikatinimo procedūroms. Gerdami jonizuotą šarminį vandenį būsite sveiki, energingi ir laimingi.Įpylus į prietaisą vandens ir pasirinkus vand..
224.99€ 250.00€
Su išmaniu vandens jonizatoriumi aQuator Silver lengvai ir greitai pasigaminsite jonizuoto vandens sau ir savo šeimai. Naudojant jonizuotą vandenį jūsų organizmas bus sveikas, oda  švytinti, o jūs patys gyvybingi ir laimingi.Į jonizatorių įpylus vandens per kelias minutes, vykstant elektrolizei..
324.99€ 359.00€
Oro jonizatorius iVentus XJ-210 skirtas iki 20 kv. m patalpoms. Prietaiso korpuse įmontuotas elektrinio lizdo kištukas leidžia prietaisą laikyti prie pat sienos, todėl jis neužima daug vietos. Oro jonizatorius turi papildomą dezinfekcinę UV funkciją. Ultravioletiniai spinduliai efektyviai naikina li..
70.99€ 75.00€
NAUJIENA!Vandens jonizatorius aQuator Vivo apjungia ilgametę patirtį, patikimumą bei pažangiausias medžiagas ir technologijas. Tai naujausias vandens jonizatoriaus modelis su vandens sidabravimo bei papildoma mineralizacijos funkcija. Su išmaniuoju jonizatoriumi Quator Vivo greitai ir lengvai paruo..
449.99€ 470.00€
Oro jonizatorius  XJ-2100  skirtas daugiau nei 30 kv. m patalpoms,  taip pat  turi jungtį skirtą automobiliams. Oro jonizatorius turi papildomą dezinfekcinę UV funkciją. Ultravioletiniai spinduliai efektyviai naikina ligas sukeliančias bakterijas ir virusus.Oro jonizatorius išval..
93.99€ 99.00€
Oro jonizatorius  XJ-3500  skirtas daugiau nei 60 kv. m. patalpoms. Oro jonizatorius dezinfekuoja patalpos orą, išvalo iš jo dulkes, įvairius alergenus, grybelius ir virusus. Turi nuotolinio valdymo pultelį.Oro jonizatorius išvalo patalpos orą, dulkes, įvairius alergenus, virusus bei pratu..
189.99€ 199.00€
Novatoriškas oro valytuvas-jonizatorius GL-FS32 su 4 lygių filtravimo sistema, jonizacija ir UV lempa, kuris kompleksiškai pasirūpins oro kokybe jūsų namuose.•    Išvalo orą nuo dulkių, žiedadulkių, augintinių pleiskanų (surenka 99,97 % alergenų), švelnina alergijų simptomus.• &n..
203.00€
Oro jonizatorius Bio 1000S sukurtas galvojant apie jūsų sveikatą ir gerą savijautą. Jonizatorius elektros iškrovos metu generuoja neigiamus aerojonus. Oras prisotintas neigiamais earojonais yra ypač naudingas sveikatai. Neigiamų aerojonų gausu spygliuočių miškuose, kalnuose, prie krioklių.• &nb..
51.49€ 53.00€
Rodomi 1 to 13 of 13 (1 puslapiai)