Menu
Your Cart

Vandens jonizatorius aQuator Mini Classic

Vandens jonizatorius aQuator Mini Classic

aQuator Mini Classic – kompaktiškas ir patikimas vandens jonizatorius, su kuriuo paprastai ir greitai pasigaminsite jonizuoto vandens kasdieniam naudojimui ar sveikatinimo procedūroms. Gerdami jonizuotą šarminį vandenį būsite sveiki, energingi ir laimingi.

Įpylus į prietaisą vandens ir pasirinkus vandens jonizacijos laiką, pagaminamas gyvasis šarminis (nuo 8,2 iki 11,2 pH) ir negyvasis rūgštinis (nuo 3 iki 6,8 pH) vanduo. 

Vandens jonizatorius aQuator Mini Silver ekonomiškas, nesudėtingai valdomas prietaiso gaubte esančiu laikmačiu ir mobilus, galite naudoti jį ten, kur jums patogu, o esant poreikiui vežtis kartu su savimi.

Jonizatoriaus talpa – 1,5 l; šarminio vandens – 1,l, Rūgštinio vandens – 0,4 l.

Prietaisai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, tausojantys aplinką ir atititinkantys elektros apsaugos reikalavimus.

Komplektacija:

1. Gaubtas su tamsiu elektrodu (anodu) ir šviesiu elektrodu (katodu);

2. Pagrindinis indas ir vidinis indelis;

3. Membraninės pertvarėlės su grotelėmis bei papildomos membraninės pertvarėlės (2 vnt.);

4. Lėkštutė-padėkliukas elektrodams;

5. Prietaiso naudojimo instrukcija ir naudinga informacija (Sveikatingumo žinia – vandeniu; Jonizuoto vandens panaudojimo rekomendacijos).

Prietaisai patentuoti ir sertifikuoti, turi 24 mėnesių garantiją.

Gyvasis šarminis vanduo yra galingas antioksidantas, neutralizuojantis žalingą laisvųjų radikalų poveikį, šalinintis rūgštines atliekas ir toksinus bei stabdantis organizmo senėjimą. Jonizuotas šarminis vanduo tinkamas geti kasdien, gaminti maistą, ruošti kavą, arbatą.

Vandens jonizatoriuje pagaminto šarminio vandens unikalios savybės išsilaiko palyginti trumpą laiką iki 24 val. Tad rekomenduojama jį vartoti kuo šviežesnį – geriausia per 12 valandų nuo pagaminimo. Dėl šios priežasties jonizuotas šarminis vanduo negali būti pilstomas į butelius ir pardavinėjimas.

Jonizuotas rūgštinis vanduo pasižymi antibakterinėmis savybėmis ir puikiai tinka dezinfekcijos tikslais. Jis daugiausiai skirtas išoriniam naudojimui, padeda atstatyti odos natūralią rūgštinę terpę, nepakeičiamas kai reikia dezinfekuoti žaizdas, sloguojant ar skaudant gerklei. Skirtingai nuo cheminių dezinfekcijai skirtų priemonių, yra visiškai natūralus, todėl nesukelia alergijos ir nedirgina odos.

Negyvasis rūgštinis vanduo taip pat naudojamas patalpų ir paviršių dezinfekcijai, kenkėjų naikinimui, ekologinėje žemdirbystėje. Elektrolizės būdu gautas rūgštinis vanduo turi biocidinio produkto autorizacijos liudijimą, išduotą Nacionalinio visuomenės sveikatos centro.

Skaitykite straipsnį JONIZUOTO VANDENS NAUDOJIMO REKOMENDACIJOS čia

Pažiūrėkite video kaip naudoti vandens jonizatorių:


Palikti atsiliepimą

Jūsų žiniai: HTML neverčiamas!
Blogas Geras
Captcha
194.99€
220.00€