Menu
Your Cart

NAUDINGA INFORMACIJA RSS Feed

01 Mar PER DIDELIS CHOLESTEROLIS? VANDUO PADĖS
Eglė 0 312
Dėl didžiulio informacijos kiekio apie cholesterolį ir jo poveikį sveikatai, daugeliui žmonių susidaro įspūdis, kad cholesterolis yra labai kenksminga organizmui medžiaga. Bet tai nėra visiškai teisinga, tiksliau sakant, netiesa. Iš tiesų cholesterol..
23 Feb KANKINA RĖMUO? PADĖS ŠARMINIS VANDUO
Antanas 0 99
Daug kam pažįstama virškinimo trakto problema – rėmuo. Žmonės kasdien geriantys jonizuotą šarminį vandenį sėkmingai susitvarko su šia bėda, be vaistų pagalbos.Rėmuo ne tik vargina, bet jei skrandžio druskos rūgštis dažnai patenka į stemplę, jos deng..
18 Feb SKAUDA GALVĄ? PADĖS VANDUO
Eglė 0 289
Galvos skausmas yra bene dažniausiai pasitaikanti skausmo forma ir gali būti labai varginanti. Užuot vos suskaudus galvai kiekvieną kartą griebiantis tablečių, galvos skausmą dažnu atveju galime numalšinti išgerdami pakankamą kiekį vandens. O dar ger..
12 Feb KENČIATE NUO ŽVYNELINĖS?  PADĖS VANDUO
Eglė 0 440
Šiame medicinos pažangos amžiuje žvynelinė (psoriazė) vis dar išlieka opia žmonijos problema. Šios ligos gydymui ganėtinai sunku pritaikyti veiksmingus vaistus. Gerų gydymo rezultatų galima pasiekti ir taikant netradicinės medicinos metodus. Viena iš..
10 Feb VARGINA ANTSVORIS? VANDUO PADĖS
Marta 0 184
Sportas, svorio metimas, laikantis įvairių dietų ir priemonių, suteikia tik laikiną rezultatą norint atsisakyti nepageidaujamų kilogramų. "Gyvasis" vanduo yra viena iš lieknėjimo ir organizmo atjauninimo paslapčių. Mokslininkai mano, kad gyvybė žemėj..
09 Feb PERŠALOTE? VANDUO PADĖS
Sandra 0 172
Gripas ir kvėpavimo takų ligos yra dažniausios priežastys, paguldančios mus į ligos patalą. Ūmines kvėpavimo takų ligas gali lydėti angina, sloga, kosulys, galvos skausmas, o tai dar labiau apsunkina mūsų gyvenimą.Žmogaus kūnas yra energetinė sistema..
07 Feb JONIZUOTAS VANDUO MŪSŲ SVEIKATAI
Eglė 0 308
Jonizuotas vanduo iš esmės skiriasi nuo paprasto vandens, nes užkerta kelią daugybei organizmo ligų, o ligoms esant labai palengvina jų eigą ir pagreitina sveikimą. Be to, jonizuotas vanduo turi ryškų senėjimą slopinantį poveikį, tai įrodė daugybė Eu..
02 Feb NAGŲ GRYBELIS? PADĖS RŪGŠTINIS VANDUO
Ilona 0 312
Liaudies medicinoje gausu receptų sveikatai atstatyti ir pagerinti. Pavyzdžiui, nagų grybelį galima išnaikinti naudojant „negyvą“  vandenį. Tokio vandens galima pasigaminti namuose su vandens jonizatoriumi – prietaisu, gaminančiu jonizuotą šarminį ir..
05 Jan PODAGRA – ĮVEIKIAMA LIGA!
Antanas 0 479
Kas žino kokia sunki ir skausminga liga yra podagra, tas mane puikiai supras. Podagra pasireiškia stipriais rankų, kojų skausmais, sąnarių uždegimu, kurie kyla dėl per didelio kraujo ir viso organizmo rūgštingumo. Su šia liga kelerius metus kankinaus..
19 Dec UŽKIETĖJO VIDURIAI? GYVAS VANDUO JUMS PADĖS!
Sandra 0 443
Pirmoji priemonė nuo vidurių užkietėjimo yra jonizuotas šarminis vanduo, dar vadinamas gyvuoju vandeniu. Esant maisto nepraeinamumui, išgerkite stiklinę virš 9 pH šarmino vandens, po pusvalandžio  – dar pusę stiklinės, po dviejų valandų – dar pusę st..
06 Dec JONIZUOTAS VANDUO – PIRMOJI PAGALBA VIRŠKINIMUI
Ilona 0 712
Jonizuotas šarminis ir rūgštinis vanduo padeda nuo įvairių virškinamojo trakto negalavimų. Greičiausiai jonizuoto vandens poveikį pajusite esant nevirškinimui, vidurių užkietėjimui, padidėjusiam ar priešingai per mažam skrandžio rūgštingumui. Jonizuo..
25 Nov JONIZUOTAS ŠARMINIS VANDUO –  NE MITAS?
Marta 0 652
Jonizuotas vanduo (gyvasis šarminis ir negyvasis rūgštinis vanduo) mūsų visuomenėje tapo žinomas nuo XX amžiaus 6 dešimtmetyje. Unikalių galių turintį vandenį visai atsitiktinai  atrado ne gydytojai, o dujų darbininkai Taškento gręžimo stotyje. Inžin..
03 Nov SKRANDŽIO LIEPSNOS UŽGESINAMOS VANDENIU
Sandra 0 1327
Mane daugelį metų kamavo nuolatinis rėmens graužimas. Jausdavausi prastai, stemplė iš skrandžio buvo pastoviai dirginama, naktimis gulint tiesiog negalėdavau užmigti. Gydytojai vis siūlė rūgštingumą mažinančių vaistų. Tam kartui padėdavo, bet negi da..
18 Oct KVĖPUOTI ŠVARIAU  = MIEGOTI RAMIAU
Eglė 0 348
Greitas gyvenimo būdas, stresas darbe, nuolatiniai rūpesčiai – įprasti mūsų kasdienybės palydovai. Grįžus namo nuo visų šių dalykų mes norime pailsėti, tačiau atsigulus dažnai nepavyksta iš karto užmigti. Daugelis nežino, kad dėl to kaltas ir oras. O..
03 Aug JONIZUOTAS ŠARMINIS VANDUO - KUO JIS YPATINGAS?
Ilona 0 521
Vandens, kaip ir kitų skysčių, šarmingumo arba rūgštingumo nustatymui naudojamas pH parametras. Vaikai apie pH sužino dar vidurinėje mokykloje. Šio parametro reikšmė gali svyruoti nuo 0 iki 14. Jei pH reikšmė mažesnė negu 7, terpė, kurios pH matuojam..
08 Jul VANDUO IR DIABETAS
Eglė 0 1170
Daugiau nei 400 milijonų pasaulio gyventojų serga cukriniu diabetu. Skaičiuojama, kad po 20 metų kas penktas planetos gyventojas susidurs šia liga. Nors cukrinis diabetas yra sunki ir klastinga liga, visgi tai nereiškia, kad sergant šia liga neįm..
15 Jun VANDENS PAGALBA SUREGULIUOSITE KRAUJOSPŪDĮ!
Eglė 0 838
Japonijos mokslininkai nustatė, kad kad aukštą kraujo spaudimą turintys žmonės turi žemą pH ir jų organizmas yra labai rūgštus, paveiktas acidozės. Vienas iš gydymo jonizuotu vandeniu pionierių gydytojas Kancho Kuninaka atliko daug įvairių studijų, k..
12 May VANDUO NEUTRALIZUOJA PIENO RŪGŠTĮ PO AKTYVAUS SPORTO
Marta 0 45
Ilgai mankštinantis esant maksimaliam stresui, organizmas pradeda skaidyti daugiau gliukozės, nes jam reikia daugiau energijos. Tai lydi per didelis mažos molekulinės masės pieno rūgščių susidarymas. Jie nusėda į raumenis, keičiant jų struktūrą. To p..
20 Apr NEĮTIKĖTINA – SPUOGAI IŠGYDOMI VANDENIU!
Sandra 0 761
Kas turi spuoguotą veido odą su manimi tikriausiai sutiks – ne tik nemalonu, bet ir gėda vaikščioti viešumoje, kai ant tavo nosies ar kaktos pūpso raudonos spalvos „gražuoliai“. Net nebūčiau pagalvojusi, kad šią mano bėdą gali išspręsti vanduo.Konsul..
08 Apr RŪGŠTINIS VANDUO – DEZINFEKCIJAI IR GROŽIUI
Eglė 0 877
Jonizuotas šarminis vanduo yra žinomas ir vartojamas kaip geriamas vanduo arba kaip priemonė įvairių ligų profilaktikai, tačiau apie kito vandens jonizatoriumi pagaminamo rūgštinio vandens savybes, jo naudą sveikatai ir grožiui žino dar nedaugelis. N..
30 Mar SIDABRINGO VANDENS PANAUDOJIMO REKOMENDACIJOS
Eglė 0 646
Sidabras – tai mikroelementas, būtinas normaliam organizmo funkcionavimui. Jau nuo seno žmonės žino gerąsias sidabro, kaip gamtinio antibiotiko, savybes. Buitinėmis sąlygomis norėdami prisotinti vandenį sidabru, žmonės laikydavo jį sidabriniuose indu..
29 Mar JONIZUOTO VANDENS NAUDOJIMO REKOMENDACIJOS
Eglė 0 1184
Jonizuotas šarminis vanduo yra labai artimas pačiam geriausiam gamtoje randamam vandeniui, kuris yra sveikiausias žmogui gerti. Mokslininkai jau nustatė, kad žmonės, kurie visą gyvenimą geria tokį vandenį, yra sveiki, gyvybingi ir ilgaamžiai.Jonizuot..
Rodomi 1 to 22 of 22 (1 puslapiai)