Menu
Your Cart

NAUDINGA INFORMACIJA RSS Feed

01 Feb POLTAVOS BIŠOFITAS – SANATORIJA NAMUOSE
Eglė 0 99
Bišofitas – natūralus mineralas, gamtinio magnio šaltinis, naudojamas  reabilitacijai ir sveikatinimui. Tai ekologiniu požiūriu visiškai švarios, civilizacijos taršos nepaliestos senovės jūros druskų nuosėdos, išgaunamos  iš 2,5 km gylio giliausios b..
17 Jan DAŽNAI VARGINA PŪSLELINĖ? IŠBANDYKITE RŪGŠTINĮ VANDENĮ
Sandra 0 392
Žiemos sezono metu, vykstant dažnai orų kaitai, peršalus ar pervargus gali susilpnėti imuninė sistema, kuri dažnai apie save primena ant lūpų iškilusia pūsleline. Atsiradus pūslelinei skubame į vaistinę specialių gydomųjų tepalų ar kitų vaistų, tačia..
13 Dec KODĖL VERTA GERTI JONIZUOTĄ ŠARMINĮ VANDENĮ?
Eglė 0 406
Vandens reikšmė žmogaus organizmui yra neginčijama, tačiau svarbus ne tik išgeriamo vandens kiekis, bet ir jo kokybė bei savybės. Kuo jonizuotas šarminis vanduo skiriasi nuo įprasto vandens, kaip jis veikia mūsų organizmą ir kodėl jį reikia gerti?Jon..
10 Oct KALNŲ ORAS NAMUOSE
Marta 0 465
Kad būtume sveiki ir gerai jaustumėmės, ore turi būti pakankamai deguonies. Miesto atmosferoje ir uždarose patalpose deguonies jonų skaičius yra daug mažesnis nei gamtoje. Tai gali neigiamai paveikti žmogaus sveikatos būklę. Patalpų oras gali būti pr..
05 Sep JAU PENKERI METAI NEBEGERIU VAISTŲ NUO OPALIGĖS
Ilona 0 802
Turėjau dvylikapirštės žarnos opaligę. Liga nuolat paūmėdavo. Itin dideli skausmai pasireikšdavo vakarais, tekdavo pastoviai gerti vaistus nuo skrandžio rūgštingumo, saujas antibiotikų nuo vis atsinaujinanančios opos. Ieškodama išeities kaip sau padė..
10 Aug SVEIKAS VANDUO KIEKVIENAI ŠEIMAI
Eglė 0 647
Jonizuotas šarminis vanduo – tinkamiausias geriamas vanduo žmogaus organizmui, padedantis išspręsti įvairias sveikatos problemas ir palaikyti gerą savijautą kasdien. Tuo visiškai įsitikinau per ilgą laiką šio vandens naudojimo savo šeimoje ir artimųj..
19 Jul JONIZUOTAS ŠARMINIS VANDUO – GALINGAS ANTIOKSIDANTAS
Eglė 0 1275
Jonizuotas šarminis vanduo – natūralus antioksidantas, taip kaip vitaminai A, C, E. Antioksidantai, tiek gaminami organizme, tiek gaunami iš aplinkos, gelbsti nuo susirgimų,stiprina organizmo imuninę sistemą.Didžiausi antioksidantų „priešai“ – laisvi..
08 Jul YPATINGŲ GALIŲ TURINTIS VANDUO. KOKS JIS?
Ilona 0 1016
Jonizuotas vanduo – puikus vaistas nuo daugelio ligų. Šio vandens ypatingos savybės – ne pasaka, o realybė! Tokią išvadą savo knygoje „Gyvas ir negyvas vanduo  – tobulas vaistas“ patvirtina Aleksandras Korodeckis – garsus Peterburgo mokslininkas, fit..
10 Jun VANDUO NEUTRALIZUOJA PIENO RŪGŠTĮ PO AKTYVAUS SPORTO
Marta 0 1597
Kad ir kaip paradoksaliai tai skambėtų, kai žmogus sportuoja, jo kūnas patiria stresą, ir tik poilsio metu raumenys padidėja ir sustiprėja. Štai kodėl labai svarbu po sporto pailsėti ir atstatyti raumenų tonusą. Kad kūnas normalizuotųsi, jam reikia p..
18 May VANDUO. KODĖL JIS TOKS SVARBUS?
Sandra 0 967
Turbūt niekas neprieštarauja, kad vanduo yra gyvybės šaltinis. Žmogus, kaip šios gyvybės dalis, didžiąja dalimi taip pat susideda iš vandens. Vanduo sudaro net 70 procentų žmogaus kūno masės, jo yra visuose žmogaus organizmo audiniuose. Vanduo turi m..
26 Apr JAPONŲ IŠMINTIS: „GYVAS“ VANDUO GALI „IŠPLAUTI“ LIGĄ
Marta 0 1034
Iš ryto tik atsikėlę kasdien išgerkite stiklinę vandens. Taip nuplausite visą virškinimo traktą, tonizuosite skrandį ir pagerinsite savijautą ir sveikatos būklę. Ši vandens terapija, kitaip dar vadinama „ankstaus ryto vandens gydymu“ atkeliavo iš sen..
11 Apr SKAUDA GALVĄ? PADĖS VANDUO
Eglė 0 1465
Galvos skausmas yra bene dažniausiai pasitaikanti skausmo forma ir gali būti labai varginanti. Užuot vos suskaudus galvai kiekvieną kartą griebiantis tablečių, galvos skausmą dažnu atveju galime numalšinti išgerdami pakankamą kiekį vandens. O dar ger..
30 Mar VARGINA ANTSVORIS? VANDUO PADĖS
Marta 0 1452
Svorio metimas, laikantis įvairių dietų ir priemonių, suteikia tik laikiną rezultatą norint atsisakyti nepageidaujamų kilogramų. Jonizuotas šarminis vanduo yra viena iš lieknėjimo ir organizmo atjauninimo paslapčių. Šlakai ir toksinai organizme yra v..
17 Mar SIDABRINGAS VANDUO – NATŪRALUS ANTIBIOTIKAS
Sandra 0 1310
Sidabringas vanduo – tai vanduo, praturtintas gryno sidabro jonais, dar vadinamas koloidiniu sidabru. Sidabro jonai sunaikina ne tik bakterijas, grybelius, bet ir virusus. Vanduo prisotintas sidabro jonais stimuliuoja organizmo bioprocesus, o stipres..
01 Mar PER DIDELIS CHOLESTEROLIS? VANDUO PADĖS
Eglė 0 1737
Dėl didžiulio informacijos kiekio apie cholesterolį ir jo poveikį sveikatai, daugeliui žmonių susidaro įspūdis, kad cholesterolis yra labai kenksminga organizmui medžiaga. Bet tai nėra visiškai teisinga, tiksliau sakant, netiesa. Iš tiesų cholesterol..
23 Feb KANKINA RĖMUO? PADĖS ŠARMINIS VANDUO
Antanas 0 1913
Daug kam pažįstama virškinimo trakto problema – rėmuo. Žmonės kasdien geriantys jonizuotą šarminį vandenį sėkmingai susitvarko su šia bėda, be vaistų pagalbos.Rėmuo ne tik vargina, bet jei skrandžio druskos rūgštis dažnai patenka į stemplę, jos deng..
12 Feb KENČIATE NUO ŽVYNELINĖS?  PADĖS VANDUO
Eglė 0 1825
Šiame medicinos pažangos amžiuje žvynelinė (psoriazė) vis dar išlieka opia žmonijos problema. Šios ligos gydymui ganėtinai sunku pritaikyti veiksmingus vaistus. Gerų gydymo rezultatų galima pasiekti ir taikant netradicinės medicinos metodus. Viena iš..
09 Feb PERŠALOTE? VANDUO PADĖS
Sandra 0 945
Gripas ir kvėpavimo takų ligos yra dažniausios priežastys, paguldančios mus į ligos patalą. Ūmines kvėpavimo takų ligas gali lydėti angina, sloga, kosulys, galvos skausmas, o tai dar labiau apsunkina mūsų gyvenimą.Žmogaus kūnas yra energetinė sistema..
07 Feb JONIZUOTAS VANDUO MŪSŲ SVEIKATAI
Eglė 0 1748
Jonizuotas vanduo iš esmės skiriasi nuo paprasto vandens, nes užkerta kelią daugybei organizmo ligų, o ligoms esant labai palengvina jų eigą ir pagreitina sveikimą. Be to, jonizuotas vanduo turi ryškų senėjimą slopinantį poveikį, tai įrodė daugybė Eu..
02 Feb NAGŲ GRYBELIS? PADĖS RŪGŠTINIS VANDUO
Ilona 0 1170
Liaudies medicinoje gausu receptų sveikatai atstatyti ir pagerinti. Pavyzdžiui, nagų grybelį galima išnaikinti naudojant „negyvą“  vandenį. Tokio vandens galima pasigaminti namuose su vandens jonizatoriumi – prietaisu, gaminančiu jonizuotą šarminį ir..
05 Jan PODAGRA – ĮVEIKIAMA LIGA!
Antanas 0 1653
Kas žino kokia sunki ir skausminga liga yra podagra, tas mane puikiai supras. Podagra pasireiškia stipriais rankų, kojų skausmais, sąnarių uždegimu, kurie kyla dėl per didelio kraujo ir viso organizmo rūgštingumo. Su šia liga kelerius metus kankinaus..
19 Dec UŽKIETĖJO VIDURIAI? GYVAS VANDUO JUMS PADĖS!
Sandra 0 1101
Pirmoji priemonė nuo vidurių užkietėjimo yra jonizuotas šarminis vanduo, dar vadinamas gyvuoju vandeniu. Esant maisto nepraeinamumui, išgerkite stiklinę virš 9 pH šarmino vandens, po pusvalandžio  – dar pusę stiklinės, po dviejų valandų – dar pusę st..
Rodomi 1 to 22 of 33 (2 puslapiai)