Menu
Your Cart

Biodora ir Nature's Design indai

Sveikiausi patiekalai išsinešimui dažniausiai būna tie, kuriuos ruošiate namuose. Biodora pietų dėžutė termosas su sulankstomu šaukštu puikiai tinka transportuoti. Pagaminta iš maistinio nerūdijančio plieno su dvigubomis sienelėmis ir silikoniniu sandarikliu. Termo efektas: gerai išlaiko tiek ka..
30.99€
Daugkartinis stiklinis butelis Biodora MANDALA su neopreno apsauginiais marškinėliais. Tai ekologiška alternatyva plastikiniam buteliui, nekenksmingas sveikatai ir higienai sprendimas. Neopreno užvalkalas turi užtrauktuką ir laikančią juostelę. Jis ne tik apsaugo gėrimo buteliuką nuo įbrėžimų ar..
18.99€
Daugkartinio naudojimo gertuvė termosas Biodora iš nerūdijančio plieno su užsukamu dangteliu.Dėl dvigubų sienelių puikiai išlaiko tiek šilumą, tiek vėsą.Talpa: 500 mlGamintojas: Doraplast GmbH, Austrija..
24.99€
•    100 % natūralus•    EKO draugiškas•    Su sidabru išgraviruota gyvybės gėlele•    Vandens struktūrizavimas•    Unikalus dizainas•    Nepaprastas praktiškumasButeliukas vandeniui LAGOENA ne tik patraukia vi..
29.99€
Nature's Design stiklinė Mythos Gold Nature's Design stiklinė Mythos Gold
IŠPARDUOTA
Stiklinė su aukso gyvybės gėlele MYTHOS GOLD. Pagaminta iš bešvinio stiklo tradiciniu apdirbimo būdu.Palaikius 3 minutes vandenį ar kitą gėrimą, vandes kristalai susirikiuoja į tvarkingą atomų grandinę, o pats vanduo keičia ne tik skonį, bet ir kvapą.NATURE’S DESIGN indai – tai tobulas gamtos formas..
11.99€
Rankų darbo 0,5 l stiklinė GALILEO su ant dugno išgraviruota gyvybės gėlele.Pagaminta iš bešvinio stiklo tradiciniu apdirbimo būdu.Palaikius 3 minutes vandenį ar kitą gėrimą, vandes kristalai susirikiuoja į tvarkingą atomų grandinę, o pats vanduo keičia ne tik skonį, bet ir kvapą. NATURE’S DESIGN in..
19.99€
Nature's Design stiklinė Jasmina Golden Nature's Design stiklinė Jasmina Golden
IŠPARDUOTA
Stiklinė Jasmina su aukso gyvybės gėlele. Pagaminta iš bešvinio stiklo tradiciniu apdirbimo būdu.Palaikius 3 minutes vandenį ar kitą gėrimą, vandes kristalai susirikiuoja į tvarkingą atomų grandinę, o pats vanduo keičia ne tik skonį, bet ir kvapą. NATURE’S DESIGN indai – tai tobulas gamtos formas at..
16.99€
Balto vyno taurė su gyvybės gėlele. Pagaminta iš bešvinio stiklo tradiciniu pūtimo būdu.NATURE’S DESIGN indai – tai tobulas gamtos formas atliepiantys indai, kuriuos puošia ypatingos jėgos turintys simboliai: gyvybės gėlelė bei čakrų piešiniai.NATURE’S DESIGN rankų darbo indai yra 100 proc. natūralū..
17.99€ 20.99€
Raudono vyno taurė su gyvybės gėlele. Pagaminta iš bešvinio stiklo tradiciniu pūtimo būdu.NATURE’S DESIGN indai – tai tobulas gamtos formas atliepiantys indai, kuriuos puošia ypatingos jėgos turintys simboliai: gyvybės gėlelė bei čakrų piešiniai.NATURE’S DESIGN rankų darbo indai yra 100 proc. natūra..
19.99€ 22.99€
Rodomi 1 to 9 of 9 (1 puslapiai)