Menu
Your Cart

NAUDINGA INFORMACIJA - Rūgštinis vanduo RSS Feed

17 saus. DAŽNAI VARGINA PŪSLELINĖ? IŠBANDYKITE RŪGŠTINĮ VANDENĮ
Sandra 0 1491
Žiemos sezono metu, vykstant dažnai orų kaitai, peršalus ar pervargus gali susilpnėti imuninė sistema, kuri dažnai apie save primena ant lūpų iškilusia pūsleline. Atsiradus pūslelinei skubame į vaistinę specialių gydomųjų tepalų ar kitų vaistų, tačia..
05 rugs. JAU PENKERI METAI NEBEGERIU VAISTŲ NUO OPALIGĖS
Ilona 0 1901
Turėjau dvylikapirštės žarnos opaligę. Liga nuolat paūmėdavo. Itin dideli skausmai pasireikšdavo vakarais, tekdavo pastoviai gerti vaistus nuo skrandžio rūgštingumo, saujas antibiotikų nuo vis atsinaujinanančios opos. Ieškodama išeities kaip sau padė..
08 liep. YPATINGŲ GALIŲ TURINTIS VANDUO. KOKS JIS?
Ilona 0 1988
Jonizuotas vanduo – puikus vaistas nuo daugelio ligų. Šio vandens ypatingos savybės – ne pasaka, o realybė! Tokią išvadą savo knygoje „Gyvas ir negyvas vanduo  – tobulas vaistas“ patvirtina Aleksandras Korodeckis – garsus Peterburgo mokslininkas, fit..
18 geg. VANDUO. KODĖL JIS TOKS SVARBUS?
Sandra 0 1650
Turbūt niekas neprieštarauja, kad vanduo yra gyvybės šaltinis. Žmogus, kaip šios gyvybės dalis, didžiąja dalimi taip pat susideda iš vandens. Vanduo sudaro net 70 procentų žmogaus kūno masės, jo yra visuose žmogaus organizmo audiniuose. Vanduo turi m..
12 vas. KENČIATE NUO ŽVYNELINĖS?  PADĖS VANDUO
Eglė 0 2913
Šiame medicinos pažangos amžiuje žvynelinė (psoriazė) vis dar išlieka opia žmonijos problema. Šios ligos gydymui ganėtinai sunku pritaikyti veiksmingus vaistus. Gerų gydymo rezultatų galima pasiekti ir taikant netradicinės medicinos metodus. Viena iš..
02 vas. NAGŲ GRYBELIS? PADĖS RŪGŠTINIS VANDUO
Ilona 0 2061
Liaudies medicinoje gausu receptų sveikatai atstatyti ir pagerinti. Pavyzdžiui, nagų grybelį galima išnaikinti naudojant „negyvą“  vandenį. Tokio vandens galima pasigaminti namuose su vandens jonizatoriumi – prietaisu, gaminančiu jonizuotą šarminį ir..
19 gruod. UŽKIETĖJO VIDURIAI? GYVAS VANDUO JUMS PADĖS!
Sandra 0 1984
Pirmoji priemonė nuo vidurių užkietėjimo yra jonizuotas šarminis vanduo, dar vadinamas gyvuoju vandeniu. Esant maisto nepraeinamumui, išgerkite stiklinę virš 9 pH šarmino vandens, po pusvalandžio  – dar pusę stiklinės, po dviejų valandų – dar pusę st..
06 gruod. JONIZUOTAS VANDUO – PIRMOJI PAGALBA VIRŠKINIMUI
Ilona 0 3071
Jonizuotas šarminis ir rūgštinis vanduo padeda nuo įvairių virškinamojo trakto negalavimų. Greičiausiai jonizuoto vandens poveikį pajusite esant nevirškinimui, vidurių užkietėjimui, padidėjusiam ar priešingai per mažam skrandžio rūgštingumui. Jonizuo..
25 lapkr. JONIZUOTAS ŠARMINIS VANDUO –  NE MITAS?
Marta 0 2109
Jonizuotas vanduo (gyvasis šarminis ir negyvasis rūgštinis vanduo) mūsų visuomenėje tapo žinomas nuo XX amžiaus 6 dešimtmetyje. Unikalių galių turintį vandenį visai atsitiktinai  atrado ne gydytojai, o dujų darbininkai Taškento gręžimo stotyje. Inžin..
20 bal. NEĮTIKĖTINA – SPUOGAI IŠGYDOMI VANDENIU!
Sandra 0 2164
Kas turi spuoguotą veido odą su manimi tikriausiai sutiks – ne tik nemalonu, bet ir gėda vaikščioti viešumoje, kai ant tavo nosies ar kaktos pūpso raudonos spalvos „gražuoliai“. Net nebūčiau pagalvojusi, kad šią mano bėdą gali išspręsti vanduo.Konsul..
08 bal. RŪGŠTINIS VANDUO – DEZINFEKCIJAI IR GROŽIUI
Eglė 0 3320
Jonizuotas šarminis vanduo yra žinomas ir vartojamas kaip geriamas vanduo arba kaip priemonė įvairių ligų profilaktikai, tačiau apie kito vandens jonizatoriumi pagaminamo rūgštinio vandens savybes, jo naudą sveikatai ir grožiui žino dar nedaugelis. N..
29 kov. JONIZUOTO VANDENS NAUDOJIMO REKOMENDACIJOS
Eglė 1 4514
Jonizuotas šarminis vanduo yra labai artimas pačiam geriausiam gamtoje randamam vandeniui, kuris yra sveikiausias žmogui gerti. Mokslininkai jau nustatė, kad žmonės, kurie visą gyvenimą geria tokį vandenį, yra sveiki, gyvybingi ir ilgaamžiai.Jonizuot..
Rodomi 1 to 12 of 12 (1 puslapiai)