Menu
Your Cart

NAUDINGA INFORMACIJA - Rūgštinis vanduo RSS Feed

05 Sep JAU PENKERI METAI NEBEGERIU VAISTŲ NUO OPALIGĖS
Ilona 0 12
Turėjau dvylikapirštės žarnos opaligę. Liga nuolat paūmėdavo. Itin dideli skausmai pasireikšdavo vakarais, tekdavo pastoviai gerti vaistus nuo skrandžio rūgštingumo, saujas antibiotikų nuo vis atsinaujinanančios opos. Ieškodama išeities kaip sau padė..
08 Jul YPATINGŲ GALIŲ TURINTIS VANDUO. KOKS JIS?
Ilona 0 608
Jonizuotas vanduo – puikus vaistas nuo daugelio ligų. Šio vandens ypatingos savybės – ne pasaka, o realybė! Tokią išvadą savo knygoje „Gyvas ir negyvas vanduo  – tobulas vaistas“ patvirtina Aleksandras Korodeckis – garsus Peterburgo mokslininkas, fit..
18 May VANDUO. KODĖL JIS TOKS SVARBUS?
Sandra 0 703
Turbūt niekas neprieštarauja, kad vanduo yra gyvybės šaltinis. Žmogus, kaip šios gyvybės dalis, didžiąja dalimi taip pat susideda iš vandens. Vanduo sudaro net 70 procentų žmogaus kūno masės, jo yra visuose žmogaus organizmo audiniuose. Vanduo turi m..
12 Feb KENČIATE NUO ŽVYNELINĖS?  PADĖS VANDUO
Eglė 0 1258
Šiame medicinos pažangos amžiuje žvynelinė (psoriazė) vis dar išlieka opia žmonijos problema. Šios ligos gydymui ganėtinai sunku pritaikyti veiksmingus vaistus. Gerų gydymo rezultatų galima pasiekti ir taikant netradicinės medicinos metodus. Viena iš..
02 Feb NAGŲ GRYBELIS? PADĖS RŪGŠTINIS VANDUO
Ilona 0 858
Liaudies medicinoje gausu receptų sveikatai atstatyti ir pagerinti. Pavyzdžiui, nagų grybelį galima išnaikinti naudojant „negyvą“  vandenį. Tokio vandens galima pasigaminti namuose su vandens jonizatoriumi – prietaisu, gaminančiu jonizuotą šarminį ir..
19 Dec UŽKIETĖJO VIDURIAI? GYVAS VANDUO JUMS PADĖS!
Sandra 0 787
Pirmoji priemonė nuo vidurių užkietėjimo yra jonizuotas šarminis vanduo, dar vadinamas gyvuoju vandeniu. Esant maisto nepraeinamumui, išgerkite stiklinę virš 9 pH šarmino vandens, po pusvalandžio  – dar pusę stiklinės, po dviejų valandų – dar pusę st..
06 Dec JONIZUOTAS VANDUO – PIRMOJI PAGALBA VIRŠKINIMUI
Ilona 0 1435
Jonizuotas šarminis ir rūgštinis vanduo padeda nuo įvairių virškinamojo trakto negalavimų. Greičiausiai jonizuoto vandens poveikį pajusite esant nevirškinimui, vidurių užkietėjimui, padidėjusiam ar priešingai per mažam skrandžio rūgštingumui. Jonizuo..
25 Nov JONIZUOTAS ŠARMINIS VANDUO –  NE MITAS?
Marta 0 1294
Jonizuotas vanduo (gyvasis šarminis ir negyvasis rūgštinis vanduo) mūsų visuomenėje tapo žinomas nuo XX amžiaus 6 dešimtmetyje. Unikalių galių turintį vandenį visai atsitiktinai  atrado ne gydytojai, o dujų darbininkai Taškento gręžimo stotyje. Inžin..
20 Apr NEĮTIKĖTINA – SPUOGAI IŠGYDOMI VANDENIU!
Sandra 0 1164
Kas turi spuoguotą veido odą su manimi tikriausiai sutiks – ne tik nemalonu, bet ir gėda vaikščioti viešumoje, kai ant tavo nosies ar kaktos pūpso raudonos spalvos „gražuoliai“. Net nebūčiau pagalvojusi, kad šią mano bėdą gali išspręsti vanduo.Konsul..
08 Apr RŪGŠTINIS VANDUO – DEZINFEKCIJAI IR GROŽIUI
Eglė 0 1742
Jonizuotas šarminis vanduo yra žinomas ir vartojamas kaip geriamas vanduo arba kaip priemonė įvairių ligų profilaktikai, tačiau apie kito vandens jonizatoriumi pagaminamo rūgštinio vandens savybes, jo naudą sveikatai ir grožiui žino dar nedaugelis. N..
29 Mar JONIZUOTO VANDENS NAUDOJIMO REKOMENDACIJOS
Eglė 0 2298
Jonizuotas šarminis vanduo yra labai artimas pačiam geriausiam gamtoje randamam vandeniui, kuris yra sveikiausias žmogui gerti. Mokslininkai jau nustatė, kad žmonės, kurie visą gyvenimą geria tokį vandenį, yra sveiki, gyvybingi ir ilgaamžiai.Jonizuot..
Rodomi 1 to 11 of 11 (1 puslapiai)