Menu
Your Cart

Priedai

Dangtelis vandens jonizatoriams aQuator classic ir aQuator silver...
8.00€
Nors kiekvieną dieną susiduriame su vandeniu, retai kada susimąstome apie jo naudą ir svarbą kūnui. Bet tai ne šiaip svarba – vanduo yra galingas ir stiprus vaistas, nepelnytai pamirštamas, tačiau ypač reikalingas. Jei rankose laikote šią knygą, vadinasi, jau tuojau pat Jums atsiskleis žinios, pakei..
8.00€
Neskubėkite į vaistinę, jei pasijutote blogiau! Yra paprastesnis ir kur kas efektyvesnis būdas atstatyti sveikatą, kūno ir sielos harmonijąŽmogaus organizmas – vieninga sistema, kurioje visos dalys yra tarpusavyje susijusios ir veikia harmoningai, tai yra nuolat  išlaikoma kuriančiųjų ir griaun..
5.00€
Pagrindinis indas su rankena 3 l talpos vandens jonizatoriams. Tai vieta, kur vyksta elektrolizė. Vidinėje indo pusėje yra dvi žymos, kurios nurodo maksimalų ir minimalų  vandens lygį. Indo dugne yra žymos, kuriose įsistato vidinis indelis. Tinka modeliams: aQuator Classic, aQuator Silver...
15.00€
Pagrindinis indas 1,5 l talpos vandens jonizatoriams. Tai vieta, kur vyksta elektrolizė. Vidinėje indo pusėje yra dvi žymos, kurios nurodo maksimalų ir minimalų  vandens lygį. Tinka modeliams: PTV – AL, PTV – KL, aQuator Mini Classic, aQuator Mini Silver...
15.00€
Pertvarėlių komplektas senos kartos vandens jonizatoriams aQuator.20 vienetų..
7.00€
Pertvarėlių komplektas vandens jonizatoriams aQuator (naujos kartos). Tinka vandens jonizatoriams: aQuator silver ir aQuator classic.10 vienetų..
7.00€
Universalios indikatorinės pH juostelės Johnson, 1-14 pH. Kiekis - 100 vnt. Nekenksmingos aplinkai.NAUDOJIMAS. Panardinkite juostelę į bandymo tirpalą ir po  sekundės ištraukite. Nukratykite perteklinius skysčio likučius. Palyginkite gautą spalvą su schema 5 sekunčių eigoje.SVARBU! Nelaikykite ..
8.99€
pH testas naudojamas rūgštinių / šarminių elementų nustatymui vandenyje.Talpa 15ml...
4.99€
Užspaudėjas vandens jonizatoriams Quator mini silver; aQuator mini classic (PTV – KL; PTV – AL)..
4.00€
Rodomi 1 to 12 of 17 (2 puslapiai)