Menu
Your Cart

Argital molis ir priemonės sveikatai

ARGITAL baltasis molisTai pats švelniausias iš visų kosmetikoje naudojamų molių, todėl tinka net jautriai odai. Baltasis molis labai švelniai stimuliuoja kraujo apytaką į odos ląsteles, todėl oda natūraliai atjaunėja. Baltasis molis, priešingai nei daugelis kitų molių, nepašalina iš odos riebalų, to..
2.99€ 3.49€
Priemonė nuo vabzdžių Argital
IŠPARDUOTA
Argital priemonė nuo uodų ir kitų vabzdžių yra 100% natūralus produktas, praturtintas eteriniais aliejais bei augaliniais ekstraktais. Gaivaus, malonaus kvapo. Šiame produkte yra eterinių citrinžolės, pipirmėtės, pelargonijos, levandos, kiparisų, smilkalų eterinių aliejų ir augalinių hamamelio,..
15.99€
Hidroglicerininis bičių pikio ekstraktas veikia kaip natūralus antibiotikas. Puiki antiseptinė ir uždegimą mažinanti priemonė. Padeda gerklės, dantenų ir dantų skausmo atveju.Be alkoholio, neaštraus skonio, todėl tinkama ir vaikams.NAUDOJIMAS: purkškite pagal poreikį ant probleminių vietų.TALPA: 20 ..
9.99€ 10.99€
ARGITAL žaliasis molis, džiovintas saulėje, sijotas, aktyvuotas, dinamizuotas.100 % natūralus, jauninantis produktas, turintis šarminį pH 8,5.Paruoštas naudoti į vidų ir išoriškai.ARGITAL žaliasis molis kasamas netoli Viduržemio jūros pietų Sicilijos regione, vietovėje, kuri yra švari ir neužteršta ..
3.99€
Rodomi 1 to 4 of 4 (1 puslapiai)