Menu
Your Cart

Argital molis ir priemonės sveikatai

ARGITAL baltasis molis 100 gTai pats švelniausias iš visų kosmetikoje naudojamų molių, todėl tinka net jautriai odai. Baltasis molis labai švelniai stimuliuoja kraujo apytaką į odos ląsteles, todėl oda natūraliai atjaunėja. Baltasis molis, priešingai nei daugelis kitų molių, nepašalina iš odos rieba..
2.99€ 3.49€
Priemonė nuo vabzdžių Argital
IŠPARDUOTA
Argital priemonė nuo uodų ir kitų vabzdžių yra 100% natūralus produktas, praturtintas eteriniais aliejais bei augaliniais ekstraktais. Gaivaus, malonaus kvapo. Šiame produkte yra eterinių citrinžolės, pipirmėtės, pelargonijos, levandos, kiparisų, smilkalų eterinių aliejų ir augalinių hamamelio,..
15.99€
Hidroglicerininis bičių pikio ekstraktas veikia kaip natūralus antibiotikas. Puiki antiseptinė ir uždegimą mažinanti priemonė. Padeda gerklės, dantenų ir dantų skausmo atveju.Be alkoholio, neaštraus skonio, todėl tinkama ir vaikams.NAUDOJIMAS: purkškite pagal poreikį ant probleminių vietų.TALPA: 20 ..
9.99€
ARGITAL žaliasis molis, džiovintas saulėje, sijotas, aktyvuotas, dinamizuotas.100 % natūralus, jauninantis produktas, turintis šarminį pH 8,5.Paruoštas naudoti į vidų ir išoriškai.ARGITAL žaliasis molis kasamas netoli Viduržemio jūros pietų Sicilijos regione, vietovėje, kuri yra švari ir neužteršta ..
3.99€
Rodomi 1 to 4 of 4 (1 puslapiai)