Menu
Your Cart

Apie mus

VIVA AQUA! Tegyvuoja vanduo! Gyvas vanduo! Toks yra ne tik mūsų įmonės pavadinimas, bet ir misija. 

Mūsų pažintis su gyvuoju šarminiu vandeniu prasidėjo dar 2009 m., kai mūsų namuose atsirado pirmasis vandens jonizatorius. Jau po pirmųjų savaičių šarminio vandens gėrimo pajutome teigiamus sveikatos pokyčius, tokius kaip sumažėjęs skrandžio rėmuo ir išnykęs vidurių užkietėjimas. Po kelerių metų jonizuoto vandens naudojimo mes praktiškai pamiršome, kas yra vaistinė. Kiekvienas mūsų rytas prasideda stikline šarminio vandens, kuris yra ne tik sveikas, bet ir labai skanus. Įvairiausius vaistus mūsų namų vaistinėlėje pakeitė ir puikiomis baktericidinėmis savybėmis pasižymintis rūgštinis bei sidabringas vanduo.

Patys pajutę ir įvertinę jonizuoto vandens naudą, nusprendėme skleisti šią sveikatingumo žinią ir atstovauti Lietuvos gamintojo „Burbuliukas“ vandens jonizatorius. 2011 m. Klaipėdoje atidarėme firminę vandens ir oro jonizatorių parduotuvę. Per daugiau nei dešimtmetį sukaupėme didelę veiklos, dalyvavimo sveikatingumo konferencijose ir parodose patirtį, užsitikrinome partnerių ir klientų pasitikėjimą. Darbo praktikoje turime begalę džiuginančių klientų atsiliepimų. Bendradarbiaujame ir su gydydojais, rekomenduojančiais savo pacientams jonizuotą vandenį esant įvairiems susirgimams.

Plėsdami savo veiklą sveikatos prekių asortimentą papildėme Poltavos bišofito produktais iš gamtinio magnio, biodinamine kosmetika, aukštos kokybės burnos priežiūros priemonėmis bei kitais unikaliais produktais sveikatai. Nuolat tobulėjame, įsiklausome į savo klientų poreikius. Džiaugiamės galėdami padėti žmonėms atrasti sveiką vandenį, sveiką orą ir sveiką gyvenimą.