Menu
Your Cart

Apie mus

VIVA AQUA! Tegyvuoja vanduo! Gyvas vanduo! Toks yra ne tik mūsų įmonės pavadinimas, bet ir misija. Esame sveikatingumo žinią vandeniu skelbianti ir unikalius produktus sveikatai pristatanti įmonė, besilaikanti ant šeimyninio dueto Eglės ir Vaido pečių.

Mūsų pažintis su gyvuoju šarminiu vandeniu prasidėjo 2010 m., kai Vaidas buvusioje darbovietėje iš kolegų išgirdęs gerų atsiliepimų apie jonizuotą vandenį, ilgai nesvarstęs nupirko ir parvežė į namus pirmąjį mūsų vandens jonizatorių. Prisipažinsime, pirmomis dienomis labai nesureikšminome jo naudos. Tačiau jau po pirmųjų savaičių šarminio vandens gėrimo pajutome teigiamus sveikatos pokyčius, tokius kaip sumažėjęs skrandžio rėmuo ir išnykęs vidurių užkietėjimas. 

Po kelerių metų jonizuoto vandens naudojimo mes praktiškai pamiršome, kas yra vaistinė. Kiekvienas mūsų rytas prasideda stikline šarminio vandens, kuris yra ne tik sveikas, bet ir labai skanus. Įvairiausius vaistus mūsų namų vaistinėlėje pakeitė ir puikiomis dezinfekcinėmis savybėmis pasižymintis rūgštinis vanduo bei antibakterinių ir antivirusinių savybių turintis sidabringas vanduo. Su jonizuotu vandeniu nuo kūdikystės auga ir mūsų vaikai – du sveiki ir guvūs berniukai.

Patys pajutę ir įvertinę jonizuoto vandens naudą, nusprendėme skleisti šią sveikatingumo žinią ir atstovauti Lietuvos gamintojo „Burbuliukas“ vandens jonizatorius. 2011 m. Klaipėdoje atidarėme firminę vandens ir oro jonizatorių parduotuvę. Per dešimtmetį sukaupėme didelę veiklos, dalyvavimo sveikatingumo konferencijose ir parodose patirtį, užsitikrinome partnerių ir klientų pasitikėjimą. Darbo praktikoje turime begalę džiuginančių klientų atsiliepimų. Bendradarbiaujame ir su gydydojais, rekomenduojančiais savo pacientams jonizuotą vandenį esant įvairiems susirgimams.

Plėsdami savo veiklą sveikatos prekių asortimentą papildėme Poltavos bišofito produktais iš gamtinio magnio, biodinamine kosmetika ir aukštos kokybės burnos priežiūros priemonėmis bei kitais unikaliais produktais sveikatai. Nuolat tobulėjame, įsiklausome į savo klientų poreikius ir džiaugiamės galėdami padėti žmonėms atrasti sveiką vandenį, sveiką orą ir sveiką gyvenimą.