Bišofitas – natūralus mineralas, gamtinio magnio šaltinis, naudojamas  reabilitacijai ir sveikatinimui. Tai ekologiniu požiūriu visiškai švarios, civilizacijos taršos nepaliestos senovės jūros druskų nuosėdos, išgaunamos  iš 2,5 km gylio giliausios bei seniausios bišofito radavietės pasaulyje – Poltavos regione, Ukrainoje. Pasaulyje Bišofitas dar žinomas kaip Negyvosios jūros druska, tik dar tyresnis ir turtingesnės sudėties. Pagrindinis Bišofito komponentas  – magnio chloridas (magnio koncentracija 95-96%).

Magnis atlieka ypatingą vaidmenį žmogaus organizme – jis padeda palaikyti normalią raumenų funkciją, nervų sistemos veiklą, medžiagų apykaitą ir išlaiko elektrolitų pusiausvyrą. Visgi, pats organizmas magnio pasigaminti negali, o jo atsargos senka tiek dėl didelio streso, tiek dėl nevisavertės mitybos. Transderminis (įsisavinamas per odą) magnis yra paprastas ir efektyvus būdas padidinti magnio kiekį organizme.

Bišofito sudėtyje taip pat yra kalcio chloridas, kalcio sulfatas, kalcio hidrokarbonatas, natris, geležis, jodas, bromidas, silicio dioksidas, moliblenas, titanas, litis ir beveik visos Periodinės lentelės elementų pėdsakai.
Dėl savo gydymojo poveikio bišofitinių vonių procedūros  atliekamos sanatorijose, tačiau turint bišofofito produktus įviarias sveikatinančias procedūras galima lengvai atlikti ir namie. Bišpofito vosnios naudojami poltavos bišofito mineralų koncentratatai ar natūrali magnio druska.

Vonios su bišofitu pasižymi bendru sveikatinančiu, stiprinančiu, antistresiniu poveikiu, atpalaiduoja, ramina, suteikia energijos, garantuoja kokybišką miegą. Kosmetinis bišofito vonių efektas: procedūros metu ant kūno susidaro mineralų plėvelė, išliekanti kelias valandas, oda tampa sveikesnė ir mažėja odos negalavimų sukeltos problemos. Geri rezultatai pasiekiami dermatitų, psoriazės atvejais. Kristalų koncentratą galima naudoti ir pilingui duše, pirtyje – išsitrinti įkaitusį kūną ir vėl eiti kaitintis.

Poltavos bišofito mineralų tirpalas naudojamas kompresams, įtrynimams, įvyniojimams, geliai – įtrinimui, masažui, kojų, pėdų procedūroms. Negalima tepti ant pažeistos odos!

Naudojimo rekomendacijos:
•    Subalansuotas  magnio bei kitų mineralų ir mikroelementų kompleksas sąnariams, stuburui, raiščiams, raumenims, odai, širdžiai, nervų sistemai;
•    Pagalbinė priemonė gydant kaulų ir raumenų sistemos susirgimus (Artrozas, artritas, Bechterevo liga, osteochondrozei, epikondilezei, pėdos sąnarių deformacija ir t.t.);
•    Esant periferiės ir centrinės nervų sistemos sutrikimams (radikulitas, neuritas, gangliolitas, lumbago, neurozė, neuralgija, periferinių nervų sužalojimai ir t.t.);
•    Naudingas širdies ir kraujagyslių sistemai (aterosklerozė, hipertenzija IH str., periferinių kraujagyslių ligos ir t.t.);
•    Esant traumoms, patempimams, trūkus raiščiams, sausgyslėms, raumenims ir t.t.
•    Naudingas jis ir sportininkams: sumažina raumenų nuovargį, padeda įveikti traumų pasekmes.