Menu
Your Cart

Bišofito kristalinis koncentratas Antistresas

Bišofito kristalinis koncentratas Antistresas

Gamtinio magnio Bišofito koncentratas antistresinėms ir atpalaiduojančioms vonioms, vonelėms, taip pat odos šveitimui (pilingui), naudojimui pirtyje. Subalansuotas magnio ir kitų mineralų bei mikroelementų šaltinis odai, sąnariams, stuburui, raiščiams, raumenims, širdžiai ir kraujagyslėms, nervų sistemai.

Pasaulyje Bišofitas taip pat žinomas, kaip Negyvosios jūros druska, tik labiau tyresnis ir turtingesnės sudėties. Pagrindinis Bišofito komponentas yra magnio chloridas (95-96%).

Kosmetinė pagalbinė priemonė skirta vonioms streso, depresijos, neuritų, neuralgijų, radikulito, neurozių, migreninių galvos skausmų, hipertenzijos ir miego sutrikimų reabilitacijos metu.

Bišofitinės vonios pasižymi antistresiniu poveikiu, stiprina ir atpalaiduoja nervų sistemą, šalina nuovargį po protinio krūvio, pagerina miegą.

Bisheffect natūralios kilmės kosmetinės priemonės skirtos naudoti namuose, sanatorijose, SPA salonuose. Produkcija turi ISO 9001:2015 ir ORGANIC (COSMIC: 2014) sertifikatus.

TALPA: 1000 ml arba 5000 ml

NAUDOJIMAS: Priemonė skirta vonioms. Akimirksniu atpalaiduoja ir ramina, suteikia stiprios natūralios energijos bei gerina miego kokybę. Naudojamas namų salygomis ir sanatorijose.

Koncentratas pasižymi atpalaiduojančiu poveikiu, todėl gali būti kaip pagalbinė priemonė, skirta nuraminti raumenis po įtemptos darbo dienos. Gali būti naudojamas esant kaklo, nugaros, sąnarių skausmams.

Ištirpinti 100–150 g koncentrato 35–40 °C temperatūros vandens vonioje ir pagulėti joje 15–20 min. Jeigu neturite vonios, puikiai tinka pirčiai.

SUDĖTIS: Natūralaus bischofito tirpalas, magnio chloridas, augalinis glicerinas, kokamidopropilo betainas, polisorbatas 20, guaro derva, kadagio, eglės, eukalipto natūralūs eteriniai aliejai.

Palikti atsiliepimą

Jūsų žiniai: HTML neverčiamas!
Blogas Geras
Captcha
11.99€
13.99€

Įmanomi pasirinkimai