Jonizuotas vanduo tai gamtos produktas, aktyvinantis organizmo gydomąsias galias, stabdantis žmogaus senėjimo procesus ir idealiai tinkamas jo vidinei terpei. Jam padedant galima ne tik palaikyti gerą sveikatą ir energiją, bet ir įveikti įvairias ligas ir negalavimus. Jonizuotas šarminis vanduo labai efektyvus esant gastritui, opaligei, kolitui, podagrai ir artrozei, padeda esant neurodermitui, palengvėja cukrinio diabeto eiga, pastebėtas pagerėjimas sergant Parkinsono liga.

ORP – svarbus vandens kokybės parametras

Jonizuotas vanduo nuo paprasto skiriasi dviem esminiais parametrais: savo pH ir oksidaciniu redukciniu potencialu (ORP). Apie pH jau seniai visi žinome, o ORP – ne visiems žinomas rodiklis. Prancūzų mokslininkas Luji Vincentas dar prieš 50 metų rašė, jog pagal ORP ateityje bus galima spręsti apie visų produktų, vaistų poveikį žmogui. Oksidacijos-redukcijos potencialas apibūdina tirpalo pajėgumą atiduoti ar prisijungti elektronus.

Mokslo jau įrodyta, „kad kone visų ligų  ir senėjimo priežastis yra laisvieji radikalai“. Dr.L ester Pecker,Kalifornios universitetas). Laisvieji radikalai sukelia oksidaciją ir gedimą,  veikdami atakuojamų lastelių paviršių. Oksidacija mūsų organizme silpnina audinius ir greitina senėjimo procesą.

Oksidacinis stresas – tai būklė, kurią sukelia disbalansas tarp laisvųjų radikalų susidarymo ir už jų neutralizavimą atsakingos kūno antioksidacinės sistemos atsako. Tam, kad išvengtume oksidacinio streso, turime papildyti organizmą natūraliais antioksidantais. Vienas jų yra jonizuotas šarminis vanduo.

Jonizuotas vanduo prieš laisvuosius radikalus ir senėjimą

Stiprų jonizuoto šarminio vandens antioksidacinų poveikį, tai yra jo gebėjimą slopinti laisvųjų radikalų vystymąsi, pirmą kartą atrado ir įrodė Japonijos mokslininkai.  Paaiškėjo, kad gyvasis šarminis vanduo ne tik lėtina oksidacines reakcijas organizme, blokuodamos destruktyvų laisvųjų radikalų veiklą, bet taip pat skatina patį organizmą gaminti medžiagas, kurios neleidžia susidaryti kenksmingiems oksidatoriams. Tai yra tokios medžiagos kaip vitaminas C, katalazė, flavonoidai ir kiti fermentai, kurie, veikiami jonizuoto šarminio vandens, paidina savo teigiamą poveikį DNR ląstelėms ir apsaugo jas nuo pažeidimų.

Šis nuostabus atradimas, aprašytas 2004 m. žurnale „Biofizinė chemija“ metais įrodė, kad jonizuotas šarminis yra neprilygstamas daugiafunkcis antioksidantas, galintis įveikti bet kokią ligą. Tai nėra tabletė, veikianti atskirą organą o skystis, pažadinantis paties organizmo jėgas, skatinantis pačiam įveikti ligą.