Iš ryto tik atsikėlę kasdien išgerkite stiklinę vandens. Taip nuplausite visą virškinimo traktą, tonizuosite skrandį ir pagerinsite savijautą ir sveikatos būklę. Ši vandens terapija, kitaip dar vadinama „ankstaus ryto vandens gydymu“ atkeliavo iš senovės Japonijos laikų.

Japonijoje beveik kiekviena šeima vartoja jonizuotą šarminį vandenį. Jonizuotas vanduo čia žinomas nuo 1950 metų, kai čia buvo atidarytas jonizuoto vandens mokslinių tyrimų centras ir pradėti gaminti pirmieji vandens jonizatoriai.

Japonijoje dar prieš 40 metų išduotas leidimas naudoti jonizuotą vandenį medicininiais tikslais. Stabilus gydomasis poveikis buvo gautas gydant šias ligas: diabetą, podagrą, vainikinių arterijų ligas, virškinamojo trakto ligas, astmą, alergijas, hipertenziją. Tyrimai rodo, kad daugiausia ilgaamžių gyvena tose Japonijos gyvenvietėse, kur žmonės naudoja šarminį vandenį.

Jonizuotas vanduo Japonijoje patvirtintas kaip efektyvus antioksidantas, terapinė priemonė, koreguojanti vidinę organizmo terpę ir sauganti nuo uždegimų ir daugelių ligų. Vien Tokijuje kelios dešimtys medicinos mokslo įstaigų gydymui naudoja jonizuotą vandenį.

Japonų mokslininkai nesumeluos mums, kad geriant jonizuotą šarminį vandenį vos tik pabudus tuščiu skrandžiu, yra išvaloma vidinė žmogaus kūno sistema. Ypatingai svarbu tai, kad toks smulkesnę molekulinę struktūrą ir aukštesnį pH turintis vanduo išvalo storąją žarną, kurioje pasisavinamos mums reikalingos maisto medžiagos. Taip yra skatinamas naujo kraujo gaminimas, „gyvas“ vanduo atnaujina bei stiprina organizmą ir net gali išgydyti esančius negalavimus.

Japonai medikai teigia, kad jonizuotas šarminis arba “gyvasis” vanduo – puikus vaistas nuo artrito, epilepsijos, bronchito, meningito, viduriavimo, gerklės ir kitų ligų. Japonų tyrimai rodo, kad „gyvojo“ vandens terapija gali gydyti be jokių pagalbinių medikamentų. Sakoma, kad vidurių užkietėjimas pašalinamas per vieną dieną, diabetas – per savaitę, hipertenzija – per mėnesį. Kaip teisingai vartoti jonizuotą vandenį?

Kaip teisingai vartoti jonizuotą vandenį?

•    Pabudę ryte, išgerkite stiklinę „gyvo“ šarminio vandens (9-9,5 pH).
•    Valandą prieš ir po vandens gėrimo, nieko negerkite (kavos, arbatos) ir aišku, nevalgykite.
•    Per visą dieną patartina suvartoti 1,5-3 l jonizuoto šarminio vandens (8,5-9,0 pH), apskaičiuojant po 30 ml vienam kg jūsų svorio.
•    Iš pradžių gali būti sunku išgerti didesnį kiekį vandens vienu ypu, tačiau  organizmas po truputį pripras. Terapijos pradžioje galite vandenį gerti su pertrauka – po pusę litro, o po to dar pusę.