Jonizuotas vanduo iš esmės skiriasi nuo paprasto vandens, nes užkerta kelią daugybei organizmo ligų, o ligoms esant labai palengvina jų eigą ir pagreitina sveikimą. Be to, jonizuotas vanduo turi ryškų senėjimą slopinantį poveikį, tai įrodė daugybė Europos, JAV, Japonijos mokslininkų atliktų tyrimų.

Jonizuotas šarminis vanduo yra unikali priemonė pagerinti mūsų gyvenimo kokybę ir komfortą, pagerinti sveikatą, ilgaamžiškumą, energingumą.

Kaip jonizuotas šarminis vanduo veikia organizme?

Pirmiausia jis šalina organizmo rūgštines atliekas ir padeda neutralizuoti oksidatorius, t.y. laisvuosius radikalaus, kurie atsiranda mūsų kūne dėl mūsų gyvenimo, dažnai ne visada teisingo, kalbant apie mitybą ir aplinką. Oksidatoriai veikia destruktyviai mūsų kūno ląsteles, o jonizuotas vanduo juos surenka ir pašalina.

Antra, jis veikia kaip galingas metabolitas ir ilgalaikis antioksidantas. Kasdien naudojant jonizuotą šarminį vandenį, galima išvengti, palengvinti ar net atsikratyti daugelio ligų, tokių kaip:
•    Virškinimo problemos ar pažeidimai;
•    Širdies ir kraujagyslių sistemos ligos;
•    Diabetas;
•    Antsvoris arba nutukimas;
•    Aterosklerozė;
•    Silpnas imunitetas ir imlumas peršalimui;
•    Bet koks sumažėjęs aktyvumas;
•    Alergija.

Būtent šios ligos dažniausiai atsiranda dėl laisvųjų radikalų poveikio mūsų kūno ląstelėms, o jonizuoto vandens antioksidacinės savybės yra patikima kliūtis tokiems kenksmingiems išpuoliams. Dėl to, naudojant tokį vandenį, pagerėja sveikata, sustiprėja imunitetas ir dėl to pailgėja ilgaamžiškumas. Jonizuotas šarminis vanduo, kurio pH 8,5-9,5, skatina aktyvų virškinamojo trakto valymą ir dėl to normalizuoja viso organizmo veiklą. Tokiu būdu valomos kepenys, tulžies pūslė, tulžies takai, kasa, normalizuojasi medžiagų apykaita.

Kokiu būdu jonizuotas vanduo padeda kovoti su mūsų kūno negalavimais?

Įsivaizduokite mūsų organizmą, susidedantį iš milijardų ir milijardų ląstelių. Vienintelis būdas pristatyti maistą ląstelėms ir pašalinti iš jų atliekų likučius yra vanduo, tik jis turi ten prieigą. O ląstelių mitybos ir tarpląstelinės erdvės valymo nuo kenksmingų medžiagų intensyvumas ir kokybė priklauso nuo vandens kokybės ir sudėties. Jonizuotas vanduo gali pernešti maksimalų maistinių medžiagų kiekį, ir būtent jis suriša ir pašalina laisvuosius radikalus ir įvairius toksinus. Jonizuotas vanduo šalindamas rūgštines atliekas padeda išlaikyti rūgščių ir šarmų pusiausvyrą orgnizme.

Norint pasiekti ilgalaikių teigiamų rezultatų, rekomenduojama bent pusmetį naudoti aukštesnio pH (8,5-9,5 pH) jonizuotą šarminį vandenį, laikantis įprasto jūsų kūnui ir jūsų svoriui vandens kiekio.