Svorio metimas, laikantis įvairių dietų ir priemonių, suteikia tik laikiną rezultatą norint atsisakyti nepageidaujamų kilogramų. Jonizuotas šarminis vanduo yra viena iš lieknėjimo ir organizmo atjauninimo paslapčių.

Šlakai ir toksinai organizme yra viena iš pagrindinių antsvorio problemų. Vienas iš efektyviausių būdų valyti kūną yra šarminis vanduo, pagaminamas vandens jonizatoriumi.

Jonizuotas šarminis vanduo padės ne tik atsikratyti papildomų kilogramų, bet ir panaikins pirminę antsvorio problemų priežastį. Šio vandens pH yra aukštesnis nei įprasto vandens iš krano bei mineralinio ar kito vandens iš parduotuvės. Jonizuotas šarminis vanduo turi daugiau antioksidacinių savybių, yra takesnis, todėl lengviau pašalina toksinus ir rūgštines atliekas iš organizmo, kurios kaupiasi dėl nesveikos mitybos ir natūralių metabolizmo procesų, taip sudarydamos riebalinį sluoksnį.

Šarminis vanduo pašalina toksinus ir prisotina organizmą naudingomis medžiagomis. Todėl rekomenduojama kasdien išgerti apie du litrus jonizuoto šarminio vandens, Taip pat naudinga atlikti vienos dienos badavimą: kartą per savaitę visą dieną nevalgyti, tik kas 30 minučių gurkšnoti jonizuotą vandenį. Šarminis vanduo, kurio pH 8,5-9,5, skatina aktyvų virškinamojo trakto valymą ir dėl to normalizuoja viso organizmo veiklą. Tokiu būdu valomos kepenys, tulžies pūslė, tulžies takai, kasa, normalizuojasi medžiagų apykaita.

Geriant pakankamai vandens, paspartėja medžiagų apykaita, taigi greičiau numesite svorio. Taip pat geriant vandenį atsiranda sotumo jausmas, taigi norisi mažiau valgyti. Dažnai mūsų organizmai supainioja troškulio ir alkio jausmą. Pajutę alkį pirmiausia turėtume  išgerti vandens, kad įsitikintumėte, ar tikrai esame alkani, o ne ištroškę.

Reikia suprasti, kad mūsų riebalų ląstelės kaupia rūgštines atliekas ir šlakus, susidarančias metabolizmo procese, o ypatingai dėl nesveikos mitybos. Kuo daugiau rūgštinių atliekų susikaupia kūne, tuo didesnis formuojasi riebalų sluoksnis. Gerdami šarminį jonizuotą vandenį pristabdome riebalų kaupimosi procesą, tokiu būdu padedame organizmui apsivalyti nuo šlakų.

Jonizuotas vanduo – puiki detoksikacijos priemonė. Dėl gerokai mažesnių nei įprasto vandens molekulių darinių jis geriau prisotina organizmo ląsteles. Todėl visiems lieknėjantiems rekomenduotina savo dietą pradėti būtent nuo organizmo detoksikacijos jonizuotu šarminiu vandeniu ir paversti jį kasdienės mitybos dalimi.