Gripas ir kvėpavimo takų ligos yra dažniausios priežastys, paguldančios mus į ligos patalą. Ūmines kvėpavimo takų ligas gali lydėti angina, sloga, kosulys, galvos skausmas, o tai dar labiau apsunkina mūsų gyvenimą.

Žmogaus kūnas yra energetinė sistema. Ilgalaikė "gyvojo" šarminio vandens ir "negyvo" rūgštinio vandens naudojimo praktika patvirtino mokslininkų išvadas, kad būtent teigiami ir neigiami šio jonizuoto, aktyvuoto vandens krūviai labai padeda palaikyti ląstelių energijos balansą. Vanduo tampa silpnu elektrolitu, kuris veiksmingai sąveikauja su kūno skysčiais (skrandžio sultimis, krauju, limfa, tarpląsteliniu skysčiu ir kt.).

6–8 kartus per dieną reikia skalauti nosį, gerklę, burną pašildytu negyvu vandeniu. Naktį išgerkite 1/2 stiklinės "gyvo" šarminio jonizuoto vandens. Pirmąją gydymo dieną rekomenduojama nevalgyti ar bent jau nevartoti sunkaus maisto.

Aštrūs gripo požymiai paprastai praeina per 24 valandas, kartais per dvi dienas, pasekmės palengvėja.

Gydymas atliekamas per septynias dienas. Kasdien gargaliuokite ir praskalaukite nosį "negyvu" rūgštiniu jonizuotu vandeniu. Tuo pačiu metu gerkite "gyvąjį" šarminį šiltą vandenį: po pietų ir vakare, taip pat pusę stiklinės prieš miegą.

Esant išplitusiam gripui ar jo komplikacijai reikia rimtesnio gydymo. Be skalavimo ir skalavimo, per savaitę atlikite procedūras pagal šią schemą:

Pirmomis ir visomis nelyginėmis dienomis ryte, nevalgius, išgerkite vieną šaukštą "negyvo" rūgštinio vandens, po to po pusvalandžio - stiklinę "gyvo" šarmino vandens ir iškart papusryčiaukite. Pusryčiai turėtų būti labai lengvi. Jei visiškai neturite apetito, suvalgykite bent pusę obuolio ar kriaušės. Prieš pietus išgerkite stiklinę "gyvojo" šarminio jonizuoto vandens. Jei nenorite vakarieniauti, suvalgykite gabalėlį duonos. Po pietų išgerkite pusę stiklinės "gyvo" šarminio vandens mažais gurkšneliais.

Antrą ir paskesnes dienas tuščiu skrandžiu išgerkite stiklinę "gyvo" šarminio vandens, tada valgykite pusryčius, kad ir kokius mažus, o po jų išgerkite šaukštą "gyvojo" šarminio jonizuoto vandens, pridedant tris lašus citrinos sulčių. Negerkite vandens prieš pietus. Per pietus ir po jų per dvi valandas reikia išgerti dvi stiklines "gyvojo" vandens.

Norėdami sumažinti kūno temperatūrą, įtrinkite kūną "negyvu" rūgštiniu vandeniu.

Linkime kuo greičiau pasveikti ir džiaugtis gyvenimu!