Jonizuotas vanduo – puikus vaistas nuo daugelio ligų. Šio vandens ypatingos savybės – ne pasaka, o realybė! Tokią išvadą savo knygoje „Gyvas ir negyvas vanduo  – tobulas vaistas“ patvirtina Aleksandras Korodeckis – garsus Peterburgo mokslininkas, fitoenergetikas, populiarių knygų autorius, tyrinėjęs jonizuoto vandens gydomąjį poveikį.

Nors žodžiai „gyvas“ ar „negyvas“ vanduo gali priminti vaikų pasakas ir „stebuklingas“ piliules, tačiau pažangiose šalyse atlikti moksliniai tyrimai įrodė, kad jonizuotas vanduo, gautas elektrolizės proceso metu, įgyja unikalių sąvybių ir gali padėti esant įvairiems negalavimams – nuo paprastos slogos iki rimtų ligų, tokių kaip cukrinis diabetas.

Jonizuoto vandens ypatingos galios atrastos praėjusio amžiaus 6-ajame dešimtmetyje. Mokslininkai šį vandenį vadino katolitu ir anolitu, nes jis įgyja teigiamai ir neigiamai įkrautus jonus. Nuo praėjusio amžiaus vidurio iki šių dienų atlikta daug įvairių jonizuoto vandens tyrimų, atrasta daug panaudojimo galimybių, šis vanduo buvo įtrauktas į gydymo ir sveikatinimosi rekomendacijas.

Jonizuotas šarminis vanduo (dar vadinamas gyvuoju) – nepralenkiamas biostimuliatorius, turtingas mikroelementų šaltinis, stiprus antioksidantas. Šis vanduo aktyvina medžiagų apykaitą, gerina apetitą, padeda atjauninimo procesams, šarmina ir stiprina organizmą. Šarminis vanduo gali padėti susidoroti su daugeliu ligų, naudojamas organizmo detoksikacijai, taip pat sąnarių ir šlapimo ligoms gydyti.

Jonizuoto vandens fenomenas susiduria ir su skeptiškomis nuomonėmis. Galima suprasti gydytojų, kurie įpratę gydyti ligas rimtais vaistais, nepasitikėjimą, bespalviu skysčiu, kuriam buvo priskirtos tokios unikalios savybės. Taip, iš pažiūros sunku patikėti, kad paprastas vanduo gali padėti susidoroti su daugeliu ligų. Tačiau Jonizuotas vanduo turi kuo nustebinti medicinos pasaulį. Jonizuotas šarminis vanduo pasirodė esąs stiprus ginklas prieš laisvuosius radikalus – pagrindinę žmogaus senėjimo priežastį.

Oficialaus mokslo pripažinta, kad jonizuotas šarminis vanduo turi neigiamą redukcinį potencialą, todėl yra natūralus antioksidantas, pasižymintis imunostimuliuojančiu, regeneruojančiu ir detoksikuojančiomis savybėmis ir gali padėti įveikti daugelį ligų.

O kuo ypatingas jonizuotas rūgštinis (negyvasis) vanduo ? Jo unikaliomis baltericidinėmis savybėmis taip pat jau neabejojama. Rūgšinis vanduo yra galingas antiseptikas ir dezinfekantas, universali kovos su bakterijomis, grybeliais ir kt. mikroorganizmais priemonė. Toks vanduo naudojamas ne tik patalpoms dezinfekuoti, bet gydant žaizdas, odos sudirgimus ir alergijas.