Sidabringas vanduo – tai vanduo, praturtintas gryno sidabro jonais, dar vadinamas koloidiniu sidabru. Sidabro jonai sunaikina ne tik bakterijas, grybelius, bet ir virusus. Vanduo prisotintas sidabro jonais stimuliuoja organizmo bioprocesus, o stipresnė koncentracija veikia kaip baktericidas. Toks vanduo yra natūralus antibiotikas ir tikras sveikatos eliksyras!

Sidabrinis vanduo dar prieš mūsų erą žinomas vaistinis ir profilaktinis preaparatas, kuris vis dar  populiarus ir šiandien, tai yra efektyviausia, saugiausia ir prieinamiausia savigydos forma.

Vandens jonizatoriumi, elektrolizės būdu išgaunamas tikslus kiekis sidabro jonų, kuriais prisotinamas vanduo. Taip pagamintas sidabringas vanduo turi didesnį baktericidinį poveikį nei vanduo, gautas kontaktuojant su sidabruotais paviršiais ar ištirpinant sidabro druskas.

Ne visas sidabras yra naudingas jūsų sveikatai. Sibaro gaminiuose visada yra nuodingų metalų, tokių kaip kadmis ir švinas. Papuošalai ir indai dažnai gaminami iš sidabro, kuris nėra aukščiausio lygio, todėl juose gali būti kancerogeninių priemaišų.Vandens jonizatoriuose, naudojamas sidabro elektrodas yra pagamintas iš 99,99% sidabro grynuolio, kuris nėturi priemaišų ir toksinių medžiagų.

Sidabringas vanduo turi ryškų bakterijų naikinimo poveikį. Elektrolizės būdu pagaminamas koloidinis sidabras pagreitina pažeistų audinių gijimą, taip pat teigiamai veikia kaulus.  Taip pat sidabringas vanduo profilaktiškai stiprina imuninę sistemą.

Sidabringo vandens panaudojimo galimybės

Gydymas sidabru suteikia puikių, ilgalaikių kovos su daugeliu ligų rezultatų. Moksliniai tyrimai, atskleidė daug naudingų sidabro savybių. Sidabringas vanduo gali pakeisti antibiotikus. Jo savybės naikinant mikrobus pranoksta net šiuolaikinius vaistus. Sidabringu vandeniu paveikus bakterijas ir virusus jie neprisitaiko ir neįgyja atsparumo sidabrui, kitaip nei lyginant su antibiotikais.

Vandens jonizatoriumi galima pasigaminti reikiamos koncentracijos sidabringo vandens.

Sidabringas vanduo naudojamas:
1.    Kai sidabro koncentracija mažesnė nei  0,02 mg/l – imuniteto stiprinimui, savijautos pagerinimui.
2.    Kai sidabro koncentracija 0,02-2,0 mg/l – gastritui; vaikams, esant slogai, kosuliui (skalauti nosį gerklę).
3.    Kai sidabro koncentracija 2,0-5,0 mg/l – apsinuodijus maistu, vemiant, viduriuojant.
4.    Kai sidabro koncentracija 5,0-20 mg/l – inhaliacijoms, skalavimui,esant kvėpavimų takų susirgimams.
5.    Kai sidabro koncentracija 20 mg/l – sunkiai gyjančioms žaizdoms; nudegimams, kompresams grybelinių susirgimo atvejais; dezinfekcijai gripo, virusinių epidemijų laikotarpiu; esant konjuktyvitui, odontologinėms problemoms.

SVARBU! Nurodytos sidabringo vandens panaudojimo galimybės yra rekomendacinio pobūdžio. Rekomenduojame pasitarti su savo gydytoju. Kasdieniam gėrimui profilaktikos tikslais rekomenduojama sidabringo vandens koncentracija negali būti didesnė nei 0,02 mg/l.