Kas žino kokia sunki ir skausminga liga yra podagra, tas mane puikiai supras. Podagra pasireiškia stipriais rankų, kojų skausmais, sąnarių uždegimu, kurie kyla dėl per didelio kraujo ir viso organizmo rūgštingumo. Su šia liga kelerius metus kankinausi, turėjau nuolat vartoti vaistus, laikytis dietos, bet vis tiek jaučiausi blogai. Mano gyvenimas palengvėjo, kai gydytojui rekomendavus įsigijau vandens jonizatorių ir pradėjau reguliariai vartoti jonizuotą šarminį vandenį.

Pradėjęs gerti 9-9,5 pH šarmingumo vandenį, per dieną jo išgerdavau apie 1,5 litro. Po nepilnų metų mano savijauta žymiai pagerėjo. Vaistų, be kurių anksčiau negalėjau gyventi, šiuo metu visiškai nebereikia vartoti. Esu laimingas galėdamas gyventi be didelių skausmų ir džiaugtis gyvenimu.

Specialisto komentaras

Podagra pasireiškia, kai šlapimo rūgšties druskos nusėda kojų ir rankų sąnariuose. Šios sankaupos ardo sąnarių kremzlę ir sukelia sąnario uždegimą. Pažeistą sąnarį, ypač didžiojo kojos piršto, labai skauda, jis patinsta. Deja, sąnariai yra ta vieta, iš kur kraujui yra labai nelengva pašalinti rūgštines atliekas.

Kol kas nėra veiksmingų vaistų nuo šios ligos. Gydoma skausmą malšinančiais, priešuždegiminiais vaistais. Bet tokie vaistai yra tik laikinas sprendimas, nelabai lemiantis ligos gydymą. Ilgai vartojami vaistai gali alinti sąnarius, todėl daug metų juos vartojančių žmonių situacija gali tapti blogesnė nei nevartojant šio tipo vaistų. 

Podagros simptomus galima labai palengvinti ar net visiškai panaikinti  iš organizmo pašalinus atliekas. Jonizuotas šarminis vanduo čia tikrai padeda, nes jis skatina organizmo detoksikaciją ir atliekų šalinimą. Jonizuotas šarminis vanduo gali būti naudingas gydant ir kitas sąnarių ligas.

Degeneracinės ligos – tai rūgštinių atliekų kaupimasis organizme. Kai gimstame, mūsų organizme yra didžiausia šarminių medžiagų koncentracija. Augant ir vykstant normaliam fiziologiniam procesui, organizmas palaipsniui rūgštėja. Nenuostabu, kad jaunystėje, kol rūgštinių atliekų dar yra nedaug, ligos aplanko labai retai. Sirgti dažniausiai pradedame sulaukę keturiasdešimties ir daugiau. Aišku, kad keturiasdešimtmetis bus sukaupęs daugiau rūgštinių atliekų nei dvidešimtmetis.

Nesumažinę rūgštinių atliekų ir nepadidinę organizmo šarmingumo vien tik vaistais šios ligos neįveiksime. Teigiamos poveikį gali duoti mitybos reguliavimas, tačiau laikytis griežtos dietos ne visada lengva.  Tuo tarpu gerdami jonizuotą šarminį vandenį mažiname organizmo rūgštingumą, taip sudarydami sąlygas šalinti ligos priežastis!