Turėjau dvylikapirštės žarnos opaligę. Liga nuolat paūmėdavo. Itin dideli skausmai pasireikšdavo vakarais, tekdavo pastoviai gerti vaistus nuo skrandžio rūgštingumo, saujas antibiotikų nuo vis atsinaujinanančios opos. Ieškodama išeities kaip sau padėti, ryžausi išbandyti jonizuotą vandenį.

Jonizuotu šarminiu ir rūgštiniu vandeniu susidomėjau perskaičiusi apie jį parašytą knygą. Iš pradžių jonizuotą vandenį nešdavausi iš dukters, kuri turejo įsigijusi jonizatorių, tačiau netrukus nusprendžiau ir pati šį prietaisą nusipirkti. Pirmiausia iš ryto esant tuščiam skrandžiui išgerdavau pusę puodelio stipresnio rūgštinio vandens ir išeidavau su šuneliu pasivaikšcioti. Po to per dieną išgerdavau apie litrą šarminio vandens. Kartais, jei pajusdavau negerumą skrandyje, išgerdavau šiek tiek sidabringo vandens. Praėjo penkeri metai, ir šios problemos aš nebeturiu. Per visą šį laiką nebuvo jokių šios ligos priepuolių. Juočiuosi gerai, džiaugiuosi, kad nebereikia vartoti vaistų ir laikytis ir griežtų dietų.

Jonizuotą vandenį naudoju pačioms įvairiausioms reikmėms. Pastebėjau, kad jis gerina kraujotaką, pavyzdžiui, kai kojos linkusios tinti. Tai išbandžiau ne tik aš, bet ir mano draugės ir kaimynės. Pirmiausia kojas reikia kelis kartus nuplauti rūgštiniu vandeniu ir ne šluostyti, bet leisti nudžiūti. Tuomet švariu audiniu reikėtų sudrėkinti šarminiu vandeniu ir šį kompresą uždėti ant kojų. Po šios procedūros kojos atrodo lengvos, tarsi po masažo. Rūgštinis vanduo puikiai tinka ir ragėti, sausėti linkusios kulnų odos priežiurai. Tereikia pašildytame rūgštiniame vandenyje apie dešimt minučių pamirkyti kojas – ir negyvą odą nesunkiai pašalinsite. Po to tereikia švarias pėdas patepti aliejumi.

Rūgštinio vandens vonelės sumažina kojų prakaitavimą, jis puikiai tinka ir asmens higienai. Pleiskanojančius plaukus reikėtų šiuo vandeniu sudrėkinti ir kurį laiką palaikyti, o vėliau perplauti šarminiu. Jonizatoriaus prireikia ir gydant dantenų pūlinius. Pirmiausia reikia gerai burną išskalauti rūgštiniu vandeniu, o vėliau – šarminiu. Jonizuotas vanduo saugo dantis nuo ėduonies arba sustabdo jo plitimą.

Pastebėjau, kad rūgštinis vanduo teigiamai veikia odą. Juo nuolat prausiantis, pašalinamas senas negyvos odos sluoksnis, nereikia jokių šveitiklių. Jonizuotą vandenį naudoju ir buityje – šarminis vanduo itin praverčia
valant riebalais užterštus paviršius, o rūgštinis neutralizuoja kvapus, dezinfekuoja. Be jonizatoriaus aš savo gyvenimo nebeisivaizduoju.