Daug kam pažįstama virškinimo trakto problema – rėmuo. Žmonės kasdien geriantys jonizuotą šarminį vandenį sėkmingai susitvarko su šia bėda, be vaistų pagalbos.

Rėmuo ne tik vargina, bet jei skrandžio druskos rūgštis dažnai patenka į stemplę, jos dengiamasis sluoksnis išopėja, ilgainiui susiformuoja opos, o tuomet kyla grėsmė, kad gali išsivystyti ir vėžinės ląstelės. Deja, refliuksą mažinantys vaistai duoda tik trumpalaikį efektą.

Gastroenterologų jau nestebina tai, kad jonizuotas šarminis vanduo padeda nugalėti rėmenį ir refliuksą. Teigiamas jonizuoto vandens poveikis normalizuojant skrandžio rūgštingumą – akivaizdus. Tą patvirtina įvairūs mokslininkų tyrimai bei begalė teigiamų jonizuotą vandenį naudojančių žmonių atsiliepimų.

Skeptikai sako, kad į skrandį patekus šarminiam vandeniui rūgštys tokį vandenį neutralizuoja, tačiau mūsų organizmai neturi tokio organo, kuris kauptų iš anksto pagamintą skrandžio rūgštį. Skrandžio ląstelės rūgštį gaminama pagal poreikį. Organizmo šarminimui yra svarbus rūgšties gamybos metu susidarantis produktas – kalio ar natrio hidrokarbonatai, kurie patenka ne į skrandį, o į kraują. Tai „šarminiai buferiai“, kurie didina kraujo pajėgumą neutralizuoti rūgščių perteklių. Hidrokarbonatų  arba „šarminių buferių“ kiekio kraujyje negali padidinti nei maisto papildai, nei košerinė soda, kurią skrandžio rūgštis iškart suskaido. Tai gali padaryti tik aukštą pH (8,5-9,5) turintis jonizuotas šarminis vanduo.

Taigi tiesa, kad į skrandį patekęs jonizuotas šarminis vanduo sumažina rūgštingumą. Tokį organizmo šarminimą Japonijos mokslininkai įvardija kaip puikų būdą atitolinti senėjimo procesą. Daugumos mūsų maistas – organizmą rūgštinantys produktai, pvz. mėsos kepsnys ar kavos puodelis. Tokiam maistui suvirškinti reikia mažiau skrandžio rūgščių, taip su laiku išsiderina ir jų išsiskyrimo mechanizmas, jis aprimsta. Ir tada jaučiame pasekmes – rėmuo. O kasdien geriant jonizuotą  šarminį vandenį, skatinamas tolygus skrandžio rūgščių išsiskyrimas, užtikrinamas geras virškinimo sistemos darbas ir rėmuo nebekamuoja.

Atsiliepimas:

Rūgštys nuolat griauždavo gerklę, dėl to kildavo kosulys. Galvojau, kad virusai puola, bet gydytojai nustatė skrandžio refliuksą ir išrašė vaistų. Vaistai padėjo tik tam kartui, bėda nedingo.
Iš draugų išgirdau apie tokį vandens jonizatorių, vienas davė man jį išbandyti, šiaip buvau didelis skeptikas dėl tokio prietaiso. Tačiau, pradėjęs gerti jonizuotą šarminį vandenį praktiškai iš karto pajaučiau, kaip savijauta gerėja, pamaniau ai, sutapimas, todėl jį gražinau. Tada juo nepatikėjau.

Po kiek vėl tas pats – rūgštys. Vieną naktį man sukilo toks refliuksas, kad atpyliau ir negana to dar įtraukiau rūgščių į kvėpavimo takus.  Pašokau kosėdamas, gaudydamas orą. Visa laimė, kad tai lengvai praėjo,  nereikėjo keliauti į ligoninę. Netikėjau, kad taip gali būti – juk galėjau uždusti.

Pajutau grėsmę gyvybei, supratau, kad nebegalima taip toliau. Ir aišku, tada prisiminiau, kad geriant jonizuotą šarminį vandenį sveikata buvo pagerėjusi, todėl pagaliau nusprendžiau investuoti į ją ir įsigijau vandens jonizatorių.

Aš rytą pradedu dvejomis stiklinėms jonizuoto vandens, o per dieną stengiuosi vandens kiekį paskirstyti tolygiai, kad organizmas spėtų įsisavinti. Jau metai kaip nebejaučiu skausmų, skrandžio rūgščių, rėmens graužimo. Rezultatai akivaizdūs, daugiau energijos, norisi judėti, sportuoti.