Galima suprasti gydytojų, kurie įpratę gydyti ligas rimtais vaistais, nepasitikėjimą bespalviu skysčiu, kuriam priskiriamos unikalios gydomosios savybės. Tačiau jonizuotas šarminis vanduo turi kuo nustebinti medicinos pasaulį. Jis pasirodė esąs stipriausias ginklas prieš laisvuosius radikalus – pagrindines  žmonijos senėjimo priežastis.

Vanduo, per kurį praeina elektros srovė, įgyja unikalių savybių  ir padeda esant įvairiems negalavimams: nuo paprastos slogos gydymo, rėmens iki sunkių ligų, tokių kaip cukrinio diabeto, suvaldymo.

Kodėl mineralinis vanduo iš butelių nepadeda?‘

Esant skrandžio, kepenų ligoms, medžiagų apykaitos sutrikimams ir daugeliui kitų sveikatos problemų gydytojai dažnai pataria gerti mineralinį vandenį. Ir senais laikais kurortuose esantis mineralinis vanduo buvo sveikatos eleksyras nuo įvairių negalavimų, net nuo tokių tokių sunkių ligų, kaip plaučių uždegimas. Bet kodėl mineralinis vanduo, išspilstytas į butelius, taip veiksmingai nepadeda? Gydomasis šio natūralaus vandens poveikis yra ne tiek druskų sudėtis, kiek unikalių natūralių gyvojo vandens savybių turėjimas. Po išgavimo dauguma mineralinių vandenų yra natūralūs aktyvuoti tirpalai.

Kaip gamtoje vyksta elektrolizės procesas?

Anot mokslininkės ir gydytojos Dinos Ashbah, vanduo, tekantis gelmėse per mineralų sluoksnius, įkraunamas dideliu elektrodo potencialų skirtumu, pavyzdžiui, cinko ir vario ar kalcio, gali būti naudojamas kaip anodas ir katodas požeminiame „jonizatoriuje“. Cinkas tokiame natūraliame jonizatoriuje atsisako elektronų, o varis juos priima. Tai yra, žemė pati gamina aktyvuotus junginius, kurie išlaiko savo gydomąsias savybes ir tik keliolikai valandų. Tai paaiškina faktą, kodėl gydymas mineraliniu vandeniu yra veiksmingas tik pačiame kurorte, jei geriate „gyvą“ vandenį iš šaltinio, o vanduo buteliuose to tikrai neduoda, nes išpilstytas toks mineralinis vanduo, laikui bėgant praranda gydomąją galią.

Sveikatos eleksyras kasdien namuose

Tuo tarpu įpylę vandens iš čiaupo ar butelio į vandens jonizatorių, galite gauti tą  patį „gyvą“ aktyvuotą vandenį kaip iš pačios gamtos. Įvairių šalių moksliniai tyrimai patvirtino ir oficialus moklas pripažino, kad jonizuotas šarminis vanduo  turi neigiamą krūvį (oksidacijos redukcijos potencialą) ir pasižymi  imunostimuliuojančiu, regeneruojančiu ir detoksikuojančiu poveikiu, vadinasi, gali padėti įveikti daugelį ligų. Taigi, gamta niekada nedaro klaidų, ji tik siūlo savo pagalbą, o mums lieka tik tuo pasinaudoti.