Menu
Your Cart

Vandens jonizatoriai

Su išmaniu vandens jonizatoriumi aQuator Classic lengvai ir greitai pasigaminsite jonizuoto vandens sau ir savo šeimai. Naudojant jonizuotą vandenį jūsų organizmas bus sveikas, oda  švytinti, o jūs patys gyvybingi ir laimingi.Į jonizatorių įpylus vandens per kelias minutes, vykstant elektrolize..
294.99€ 329.00€
aQuator Mini Classic – kompaktiškas ir patikimas vandens jonizatorius, su kuriuo paprastai ir greitai pasigaminsite jonizuoto vandens kasdieniam naudojimui ar sveikatinimo procedūroms. Gerdami jonizuotą šarminį vandenį būsite sveiki, energingi ir laimingi.Įpylus į prietaisą vandens ir pasirinkus van..
194.99€ 220.00€
aQuator Mini Silver – kompaktiškas ir patikimas vandens jonizatorius, su kuriuo paprastai ir greitai pasigaminsite jonizuoto vandens kasdieniam naudojimui ar sveikatinimo procedūroms. Gerdami jonizuotą šarminį vandenį būsite sveiki, energingi ir laimingi.Įpylus į prietaisą vandens ir pasirinkus vand..
228.99€ 250.00€
Su išmaniu vandens jonizatoriumi aQuator Silver lengvai ir greitai pasigaminsite jonizuoto vandens sau ir savo šeimai. Naudojant jonizuotą vandenį jūsų organizmas bus sveikas, oda  švytinti, o jūs patys gyvybingi ir laimingi.Į jonizatorių įpylus vandens per kelias minutes, vykstant elektrolizei..
324.99€ 359.00€
NAUJIENA!Vandens jonizatorius aQuator Vivo apjungia ilgametę patirtį, patikimumą bei pažangiausias medžiagas ir technologijas. Tai naujausias vandens jonizatoriaus modelis su vandens sidabravimo bei papildoma mineralizacijos funkcija. Su išmaniuoju jonizatoriumi Quator Vivo greitai ir lengvai paruo..
454.99€ 470.00€
Rodomi 1 to 5 of 5 (1 puslapiai)