Menu
Your Cart

Burbuliukas

Brand: Burbuliukas
Dangtelis vandens jonizatoriams aQuator classic ir aQuator silver...
8.00€
Brand: Burbuliukas
Šis gaminys ypatingas tuo, kad skleidžia infraraudonuosius spindulius, generuoja neigiamus jonus. Jo sudėtyje yra Maifan akmens ir germanio keraminių granulių.Unikalios sudėties jonizuota dušo galvutė iš per ją tekančio vandens išvalo sunkiuosius metalus ir kenksmingas bakterijas, aktyvuoja naudingu..
45.00€
Brand: Burbuliukas
Jonizuota dušo galvutė palaiko vandens pH balansą, padeda atkurti sveikesnę ir lygesnę odą, minkštesnius ir stipresnius plaukus. Neigiama jonų technologija minkština ir valo dušo vandenį, todėl oda tampa nebe tokia sausa ir pleiskanojanti. Natūralūs biologiškai aktyvūs akmenys užtikrina ekologišką v..
34.99€ 45.00€
Brand: Burbuliukas
Oro jonizatorius iVentus XJ-210 skirtas iki 20 kv. m patalpoms. Prietaiso korpuse įmontuotas elektrinio lizdo kištukas leidžia prietaisą laikyti prie pat sienos, todėl jis neužima daug vietos. Oro jonizatorius turi papildomą dezinfekcinę UV funkciją. Ultravioletiniai spinduliai efektyviai naikina li..
57.49€ 59.00€
Brand: Burbuliukas
Oro jonizatorius  XJ-2100  skirtas daugiau nei 30 kv. m patalpoms,  taip pat  turi jungtį skirtą automobiliams. Oro jonizatorius turi papildomą dezinfekcinę UV funkciją. Ultravioletiniai spinduliai efektyviai naikina ligas sukeliančias bakterijas ir virusus.Dabar, kai esame prive..
86.49€ 89.00€
Brand: Burbuliukas
Oro jonizatorius  XJ-3500  skirtas daugiau nei 60 kv. m. patalpoms. Oro jonizatorius dezinfekuoja patalpos orą, išvalo iš jo dulkes, įvairius alergenus, grybelius ir virusus. Turi nuotolinio valdymo pultelį.Dabar, kai esame priversti daugiau laiko praleisti namuose, labai svarbu tampa pata..
164.49€ 169.00€
Brand: Burbuliukas
Pagrindinis indas su rankena 3 l talpos vandens jonizatoriams. Tai vieta, kur vyksta elektrolizė. Vidinėje indo pusėje yra dvi žymos, kurios nurodo maksimalų ir minimalų  vandens lygį. Indo dugne yra žymos, kuriose įsistato vidinis indelis. Tinka modeliams: aQuator Classic, aQuator Silver...
15.00€
Brand: Burbuliukas
Pagrindinis indas 1,5 l talpos vandens jonizatoriams. Tai vieta, kur vyksta elektrolizė. Vidinėje indo pusėje yra dvi žymos, kurios nurodo maksimalų ir minimalų  vandens lygį. Tinka modeliams: PTV – AL, PTV – KL, aQuator Mini Classic, aQuator Mini Silver...
15.00€
Brand: Burbuliukas
Pertvarėlės vandens jonizatoriams aQuator (senos kartos). 20 vienetų...
7.00€
Brand: Burbuliukas
Pertvarėlės vandens jonizatoriams aQuator (naujos kartos). Tinka vandens jonizatoriams: aQuator silver, aQuator classic, aQuator Mini Silver ir aQuator Mini Classic. 10 vienetų...
7.00€
Rodomi 1 to 12 of 25 (3 puslapiai)