Menu
Your Cart

Dezodorantas-pudra Ohm

Dezodorantas-pudra Ohm

„The Ohm Collection“ aromaterapiniai dezodorantai puoselėja protą, kūną ir sielą. Natūralus, 24 valandas išliekantis dezedorantas-pudra, veiksmingas esant ir gausiam prakaitavimui, neužkemšamtis porų, nepaliekantis dėmių. Su natūraliais eteriniais aliejais, parinktais su didele meile ir rūpestingumu Jums bei Motinai Žemei. Kiekvienas dezodorantas turi nuostabų aromatą su unikaliomis terapinėmis savybėmis.

Tai puikus sprendimas visiems žmonėms, ieškantiems švelnaus, nesukeliančio alergijų, bet efektyvaus dezodoranto. Tinka tiek moterims, tiek vyrams. 100 % natūralus, be aliuminio, parabenų ir sintetinių medžiagų, tinka veganams.

Sudėtyje yra ypatingas ingredientas – ceolitas, turintis galingų detoksikuojančių savybių. Supakuotas į higienišką indelį, todėl paskutinis lašas yra toks pat švarus kaip ir pirmasis. Dezodorantai yra labai koncentruoti, 50 g pakuotės kasdien naudojant užtenka iki 3 mėnesių.

Galima rinktis iš šių jausmingų aromatų:

  • Neroli“ (Nerolis)  Apelsinmedžių žiedai turi šiek tiek saldžiai karstelėjusį, žemišką gėlių aromatą. Apelsinmedžio žiedai mažina stresą ir nuramina odos sudirgimus. Išgaunamas iš apelsinų medžio žiedų, kurie simbolizuoja meilę ir subtilumą.
  • „Gardenia“ (Gardenija) Saldaus, subtilaus gėlių kvapo. Šiame dezodorante esantis prabangus Gardenia aliejus išgaunamas senoviniu augalų kvapnių junginių užfiksavimo būdu. Veiksmingai neutralizuoja bakterijas, sukeliančias kūno kvapus. Paslėptas, aistringas ir beprotiškai moteriškas.
  • „Cedar“ (Kedras) Intensyvaus kedro medžio aromato, primenančio miškus ir gamtą. Kedrų aliejus pasižymi stipriomis antibakterinėmis savybėmis ir yra labai tinkamas tiems, kurie turi pagausėjusį prakaitavimą. Kedrų aliejus gaminamas garais distiliuojant iš vienintelio žemėje Maroke išlikusio kedrų miško medienos. Šis medienos kvapas ypač dvasingas.
  • „Frankincence“ (Smilkalai) Gilaus, sodraus, dervingo, žemiško kvapo. „Ohm“ kolekcijoje naudojamas tik aukščiausios kokybės grynas smilkalų aliejus iš seniausių Omano kaimo medžių, kur jis vis dar išgaunamas rankomis. Šis aliejus gaivina ir gydo odą.

NAUDOJIMAS: šiek tiek pasukite ir nuimkite dangtelį. Pabarstykite nedidelį kiekį miltelių ant pirštų galiukų ir švelniai tepkite ant sausų pažastų. Stipriai netrinkite.

TALPA: 50 g

GAMINTOJAS: The Ohm Collection, Olandija

PASTABA: Pageidaujamą dezodoronto aromatą nurodykite komentaruose prieš patvirtindami užsakymą.Palikti atsiliepimą

Jūsų žiniai: HTML neverčiamas!
Blogas Geras
Captcha
    16.99€