Menu
Your Cart

Nature's Design indai

Balto vyno taurė su gyvybės gėlele. Pagaminta iš bešvinio stiklo tradiciniu pūtimo būdu.NATURE’S DESIGN indai – tai tobulas gamtos formas atliepiantys indai, kuriuos puošia ypatingos jėgos turintys simboliai: gyvybės gėlelė bei čakrų piešiniai.NATURE’S DESIGN rankų darbo indai yra 100 proc. natūralū..
17.99€ 20.99€
Raudono vyno taurė su gyvybės gėlele. Pagaminta iš bešvinio stiklo tradiciniu pūtimo būdu.NATURE’S DESIGN indai – tai tobulas gamtos formas atliepiantys indai, kuriuos puošia ypatingos jėgos turintys simboliai: gyvybės gėlelė bei čakrų piešiniai.NATURE’S DESIGN rankų darbo indai yra 100 proc. natūra..
19.99€ 22.99€
Rankų darbo 0,5 l stiklinė GALILEO su ant dugno išgraviruota gyvybės gėlele.Pagaminta iš bešvinio stiklo tradiciniu apdirbimo būdu.Palaikius 3 minutes vandenį ar kitą gėrimą, vandes kristalai susirikiuoja į tvarkingą atomų grandinę, o pats vanduo keičia ne tik skonį, bet ir kvapą. NATURE’S DESIGN in..
19.99€
Stiklinė Jasmina su aukso gyvybės gėlele. Pagaminta iš bešvinio stiklo tradiciniu apdirbimo būdu.Palaikius 3 minutes vandenį ar kitą gėrimą, vandes kristalai susirikiuoja į tvarkingą atomų grandinę, o pats vanduo keičia ne tik skonį, bet ir kvapą. NATURE’S DESIGN indai – tai tobulas gamtos formas at..
16.99€
Stiklinė Jasmina su spalvota Laimės gėlele. Pagaminta iš bešvinio stiklo tradiciniu pūtimo būdu.Palaikius 3 minutes vandenį ar kitą gėrimą, vandes kristalai susirikiuoja į tvarkingą atomų grandinę, o pats vanduo keičia ne tik skonį, bet ir kvapą. NATURE’S DESIGN indai – tai tobulas gamtos formas atl..
14.99€
•    100 % natūralus•    EKO draugiškas•    Su sidabru išgraviruota gyvybės gėlele•    Vandens struktūrizavimas•    Unikalus dizainas•    Nepaprastas praktiškumasButeliukas vandeniui LAGOENA ne tik patraukia vi..
29.99€
Stiklinė su čakros afirmacija "Meilė".Vanduo gali padėti harmonizuoti žmogaus gyvybinę energiją, kuri cirkuliuoja vertikaliai žmogaus kūne išsidėsčiusiuose energetiniuose rezginiuose – čakrose. Vanduo, geriamas iš čakrų simboliais, spalva ir afirmacija papuošto aukso pjūvio stiklinės, suteikia žmogu..
9.49€ 10.99€
Rodomi 1 to 7 of 7 (1 puslapiai)