Menu
Your Cart

Burbuliukas, Lietuva

Dangtelis vandens jonizatoriams aQuator classic ir aQuator silver...
10.00€
Grotelės vandens jonizatoriaus vidiniams indeliui. Tinka naujos kartos vandens jonizatoriams: aQuator Silver, aQuator Classic, aQuator Mini Silver, aQuator Mini Classic...
5.00€
Jonizuota dušo galvutė palaiko vandens pH balansą, padeda atkurti sveikesnę ir lygesnę odą, minkštesnius ir stipresnius plaukus. Neigiama jonų technologija minkština ir valo dušo vandenį, todėl oda tampa nebe tokia sausa ir pleiskanojanti. Natūralūs biologiškai aktyvūs akmenys užtikrina ekologišką v..
39.99€ 45.00€
Pagrindinis indas su rankena 3 l talpos vandens jonizatoriams. Tai vieta, kur vyksta elektrolizė. Vidinėje indo pusėje yra dvi žymos, kurios nurodo maksimalų ir minimalų  vandens lygį. Indo dugne yra žymos, kuriose įsistato vidinis indelis. Tinka modeliams: aQuator Classic, aQuator Silver...
15.00€
Pagrindinis indas 1,5 l talpos vandens jonizatoriams. Tai vieta, kur vyksta elektrolizė. Vidinėje indo pusėje yra dvi žymos, kurios nurodo maksimalų ir minimalų  vandens lygį. Tinka modeliams: PTV – AL, PTV – KL, aQuator Mini Classic, aQuator Mini Silver...
15.00€
Pertvarėlės (membranų komplektas) vandens jonizatoriams aQuator (kūginės). 20 vienetų.Grotelės nepridedamos...
9.00€
Pertvarėlės (membranų komplektas) vandens jonizatoriams aQuator Vivo. 10 vienetų.Grotelės nepridedamos...
12.00€
Pertvarėlės (membranų komplektas) vandens jonizatoriams naujos kartos aQuator. Tinka vandens jonizatoriams: aQuator Silver, aQuator Classic, aQuator Mini Silver ir aQuator Mini Classic. 10 vienetų.Grotelės nepridedamos...
9.00€
Pertvarėlės (membranų komplektas) vandens jonizatoriams PTV. 20 vienetų. Grotelės nepridedamos...
9.00€
pH testas naudojamas rūgštinių / šarminių elementų nustatymui vandenyje.Talpa 15ml...
5.99€
Prisukamas elektrodas vandens jonizatoriams, pagamintas iš 99.9% sidabro. Naudojamas gaminti sidabringą vandenį...
50.00€
Užmaunamas elektrodas vandens jonizatoriams, pagamintas iš 99.9% sidabro. Naudojamas gaminti sidabringą vandenį...
50.00€
Patogi tritano gertuvė vandeniui. Galite rinktis iš trijų talpų. Kuo unikalus tritanas?Tai BPA-free plastikas – be bisfenolio A (BPA) ar kitos Bisfenolio, pavyzdžiui, BLS.Tritanas yra atsparus dūžiams plastikas, todėl galima naudoti nesibaiminant dėl dūžių.Tritanas yra kieta plastmasė, todėl ilgesni..
5.00€
Užspaudėjas vandens jonizatorių Quator Mini Silver ir aQuator Mini Classic modeliams...
5.00€
Su išmaniu vandens jonizatoriumi aQuator Classic lengvai ir greitai pasigaminsite jonizuoto vandens sau ir savo šeimai. Naudojant jonizuotą vandenį jūsų organizmas bus sveikas, oda  švytinti, o jūs patys gyvybingi ir laimingi.Į jonizatorių įpylus vandens per kelias minutes, vykstant elektrolize..
294.99€ 329.00€
aQuator Mini Classic – kompaktiškas ir patikimas vandens jonizatorius, su kuriuo paprastai ir greitai pasigaminsite jonizuoto vandens kasdieniam naudojimui ar sveikatinimo procedūroms. Gerdami jonizuotą šarminį vandenį būsite sveiki, energingi ir laimingi.Įpylus į prietaisą vandens ir pasirinkus van..
194.99€ 220.00€
aQuator Mini Silver – kompaktiškas ir patikimas vandens jonizatorius, su kuriuo paprastai ir greitai pasigaminsite jonizuoto vandens kasdieniam naudojimui ar sveikatinimo procedūroms. Gerdami jonizuotą šarminį vandenį būsite sveiki, energingi ir laimingi.Įpylus į prietaisą vandens ir pasirinkus vand..
228.99€ 250.00€
Su išmaniu vandens jonizatoriumi aQuator Silver lengvai ir greitai pasigaminsite jonizuoto vandens sau ir savo šeimai. Naudojant jonizuotą vandenį jūsų organizmas bus sveikas, oda  švytinti, o jūs patys gyvybingi ir laimingi.Į jonizatorių įpylus vandens per kelias minutes, vykstant elektrolizei..
324.99€ 359.00€
Vidinis PTV indelis
IŠPARDUOTA
Vandens jonizatorių PTV vidinis indelis. Tinka modeliams: PTV-KL, PTV-AL, PTV-A, PTV-K...
10.00€
Oro jonizatorius iVentus XJ-210 skirtas iki 20 kv. m patalpoms. Prietaiso korpuse įmontuotas elektrinio lizdo kištukas leidžia prietaisą laikyti prie pat sienos, todėl jis neužima daug vietos. Oro jonizatorius turi papildomą dezinfekcinę UV funkciją. Ultravioletiniai spinduliai efektyviai naikina li..
70.99€ 75.00€
NAUJIENA!Vandens jonizatorius aQuator Vivo apjungia ilgametę patirtį, patikimumą bei pažangiausias medžiagas ir technologijas. Tai naujausias vandens jonizatoriaus modelis su vandens sidabravimo bei papildoma mineralizacijos funkcija. Su išmaniuoju jonizatoriumi Quator Vivo greitai ir lengvai paruo..
454.99€ 470.00€
Oro jonizatorius  XJ-2100  skirtas daugiau nei 30 kv. m patalpoms,  taip pat  turi jungtį skirtą automobiliams. Oro jonizatorius turi papildomą dezinfekcinę UV funkciją. Ultravioletiniai spinduliai efektyviai naikina ligas sukeliančias bakterijas ir virusus.Oro jonizatorius išval..
93.99€ 99.00€
Oro jonizatorius  XJ-3500  skirtas daugiau nei 60 kv. m. patalpoms. Oro jonizatorius dezinfekuoja patalpos orą, išvalo iš jo dulkes, įvairius alergenus, grybelius ir virusus. Turi nuotolinio valdymo pultelį.Oro jonizatorius išvalo patalpos orą, dulkes, įvairius alergenus, virusus bei pratu..
189.99€ 199.00€
Rodomi 1 to 26 of 26 (1 puslapiai)