Menu
Your Cart

Bisheffect, Ukraina

Gamtinio magnio Bišofito koncentratas sveikatinančioms ir kosmetinėms vonioms, vonelėms, taip pat odos šveitimui (pilingui), naudojimui pirtyje. Subalansuotas magnio ir kitų mineralų bei mikroelementų šaltinis odai, sąnariams, stuburui, raiščiams, raumenims, širdžiai ir kraujagyslėms, nervų sistemai..
10.49€ 11.99€
Gamtinio magnio Bišofito koncentratas antistresinėms ir atpalaiduojančioms vonioms, vonelėms, taip pat odos šveitimui (pilingui), naudojimui pirtyje. Subalansuotas magnio ir kitų mineralų bei mikroelementų šaltinis odai, sąnariams, stuburui, raiščiams, raumenims, širdžiai ir kraujagyslėms, nervų sis..
13.99€
Poltavos bišofito tirpalas Elitas
IŠPARDUOTA
Kosmetinė priemonė skirta įtrynimams, kompresams, vietinėms ir bendro pobūdžio vonelėms, masažui. Tinka naudoti namų sąlygomis, sanatorinėms ir aparatinėms procedūroms fizioterapijos kabinetuose bei SPA salonuose.Stiprina raumenų ir jungiamuosius audinius, takoja tonizuojantį, priešuždegiminį ir reg..
10.99€
Sustiprinto poveikio gelis su natūraliu magniu Bišofitu. Raumenų, sąnarių skausmų, nuovargio ir įtampos nuėmimui, tinimų mažinimui.Gamtinis gelis įtrynimui, esant atramos judėjimo sistemos sutrikimams. Augaliniai komponentai įtakoja nuovargio ir įtampos, sąnarių bei raumenų uždegiminių procesų šalin..
5.98€ 6.99€
Bisheffect odos priežiūros gelis Spinesil
IŠPARDUOTA
Poltavos Bišofito odos priežiūros gelis Spinesil giliai sušildo audinį. Fizinių krūvių, traumų ir raumenų spazmų pasekmių šalinimui. Profesionaliam kaklo, juosmens ir visos nugaros masažui bei įtrynimams namuose.Naudojamas fizinių krūvių, traumų ir raumenų spazmų pasekmių šalinimui.Magnio-kalcio efe..
6.99€
Natūralaus magnio Bišofito ir kaštonų ekstrakto gelis esant kojų sunkumui, patinimui, nuovargio jausmui, kapiliarų išsiplėtimui. Pasaulyje Bišofitas taip pat žinomas, kaip Negyvosios jūros druska, tik labiau tyresnis ir turtingesnės sudėties. Pagrindinis Bišofito komponentas yra magnio chloridas (95..
5.98€ 6.99€
Poltavos bišofito pėdų gelis problematiškų ir skausmingų pėdų priežiūrai. Gamtinio mineralo, randamo 2,5 km gylyje, gelis su kokoso aliejumi ir japonine laminarija rekomenduojamas sutrūkusioms pėdoms, nuospaudoms, "pentinams" (kulno ataugoms).Naudojamas odos įtrūkimų, nuospaudų, "kauliukų" atvejais...
5.98€ 6.99€
Natūralaus magnio priemonė su mineralais ir mikroelementais, skirta vonioms ir spa procedūroms. Kompleksinis vitaminų C, PP, B grupės, magnio ir svarbių mikroelementų šaltinis. Naudojama namų sąlygomis, SPA salonuose ir sanatorijose.Atgaivina, tonizuoja odą, normalizuoja kraujo spaudimą. Nuima nuova..
6.98€ 7.99€
Organinė dantų pasta visai šeimai. Be fluoro ir cukraus, su natūraliu stevijos ekstraktu. Sudėtyje yra natūralaus magnio – bišofito, kuris stiprina dantų emalį. Tik natūralūs komponentai. Užpatentuota.Palaiko bakterijų balansą, stabdo burnos ertmės uždegimus, papildo kalciu, palaiko dantų emalio ela..
6.98€ 7.99€
Mineralinė dantų pasta bišofito pagrindu gydymui ir profilaktikai. Bišofitas - natūralus mineralas, kuris stiprina dantų emalį. Be fluoro, natrio laurilsulfato ir cukraus. Sudėtyje tik natūralūs komponentai. Užpatentuota.Poveikis:•    Remineralizuoja dantų emalį;•    Ma..
4.99€ 5.99€
Bisheffect mineralinis Magnio aliejus
IŠPARDUOTA
Grynas magnio mineralo Bišofito aliejus – išgautas iš senovės jūros kristalo, rasto giliausiame pasalyje (virš 2,5 km gylio) gręžinyje. 100% natūralus produktas išoriniam naudojimui. Koncentruotas Poltavos Bišofito magnio chlorido heksahidratas. Koncentracija – ne mažiau nei 25 %.Stabdo plaukų slink..
14.99€
Bisheffect Poltavos Bišofito magnio druskos dribsniai
IŠPARDUOTA
BishEffect Magnio druskos dribsniai naudojami atpalaiduojančioms vonioms, pėdų vonelėms ir taip pat tinka įvairioms pirties procedūroms atlikti. Vonios procedūros padeda atgauti jėgas, efektyviai stiprina ir stangrina odą, net gali sumažinti celiulito požymius. Ši vonios druska yra 100 proc. be prem..
8.99€
Rodomi 1 to 12 of 12 (1 puslapiai)